Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconMaruta Grosberga 2017. g. 18. aprīlī 19:46

  Atbalstu glabejsilites! Kapec gan berninam liegt gimenes siltumu un milestibu! ??Vecaki ir tie kuri berninu audzina,mil un lolo! Lai mazulitis aug laimigs.

  26
 2. Varbūt, tomēr, zem raksta nevajadzēja likt Zviedrijas princeses Madeleinas dēla Nikolasa bildi??? Kaut kā nekorekti no redakcijas puses!

  28
 3. iconMelānija Sēle (Mela) Dace Birzmale2017. g. 18. aprīlī 17:32

  Nekorekti? Tas ir rupjš autortiesību pārkāpums. Jo zem bildes norādītais REUTERS/Scanpix nav attēla autors. Tiesības pieder The Royal Court/TT.
  TVnetam gan par to nospļauties.

  20
 4. Varbuut pie katra lielveikala vareetu uzstaadiit glaabeejkonteineri. Tad vareetu izmest taa sauktaas maates bernus kaa nevajadziigus atkritumus. Lai mani saukaa un nosoda kaa grib, bet saadai riiciibai nav attaisnojuma.

  3
 5. iconAnete Voitkeviča Laine Wolf2017. g. 18. aprīlī 14:24

  Slepkavībai ir attaisnojums? Tāpēc ir glābējsilītes - lai izglābtu jaundzimušā dzīvību. Pēdējā laikā neesmu dzirdējusi par zīdaiņiem atkritumu konteineros, iespējams, tieši tāpēc, ka ir babybox un cilvēki, kas cīnās par katru mazo dzīvībiņu. Pirms gadiem desmit ziņas par noslepkavotiem zīdaiņiem bija regulāras. Varbūt tagad par to runā mazāk, aizkulises nezinu, taču uzskatu, ka glābējsilītei un šādai atteikšanās funkcijai ir jābūt. Šādai rīcībai ir attaisnojums. Spilgtākais piemērs, ko atceros, kad BabyBoxā jaundzimušo ievietoja vientuļā māmiņa ar vēzi smagā pakāpē, zinot, ka tādējādi bērniņš ātrāk nokļūs pie gādīgiem vecākiem, kas pilnvērtīgi varēs par viņu rūpēties. Tas nenozīmē, ka sieviete šo bērnu nemīlēja vai pameta - viņa deva savam bērnam ģimeni.
  Lai mazajam laime un veselība. Prieks, ka dzīvs, vesels un gādīgās rokās.

  78
 6. iconsku_dra Laine Wolf2017. g. 18. aprīlī 20:07

  Anetei pilnīga taisnība – glābējsilītēs ievietotie mazuļi ir juridiski brīvi un jau 10 dienu laikā var nonākt ģimenē! un parasti arī nonāk, jo uz viņiem gādīgi vecāki rindā stāv pat Latvijā. ja vecāki bērnu personīgi adod adopcijai, tas ir birokrātiski sarežģīts process, kura laikā mazulis mēnešiem var pavadīt slimnīcās vai bērnu namos!!

  17

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi