Dombrovskis vēl tikai lems, vai startēt nākamā gada EP vēlēšanās

FOTO: EPA/Scanpix

Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis (V) patlaban nav pieņēmis lēmumu, vai kandidēt nākamā gada Eiropas Parlamenta vēlēšanās, kā arī, vai iesaistīties cīņā par EK prezidenta amatu, izriet no viņa paustā intervijā LNT raidījumā «900 sekundes».

Vaicāts, vai redz sevi aizvien strādājam Briselē Eiropas līmeni, vai atriežamies Latvijā, politiķis norādīja, ka neizslēdz nevienu no iespējām, tomēr vēl nekādi lēmumi nav pieņemti.

Dombrovskis atzina, ka vēl arī nav izlēmis, vai atkārtoti iesaistīties cīņā par EK priekšsēdētāja amatu. Tomēr to būtu jāizlemj tuvākajos mēnešos, viņš norādīja.

Attiecībā uz rudenī gaidāmajām Latvijas parlamenta vēlēšanām Dombrovskis pauda, ka, viņaprāt, «Vienotība» ir izraudzījusies pietiekami pieredzējušu premjera amata kandidātu, kas spēs sekmīgi tik galā ar attiecīgajiem uzdevumiem.

Pēc viņa domām, arī «Vienotība» kopumā, pārskatot savu darba stilu un iesaistoties apvienības veidošanā, ir radījusi labu pamatu, lai pietiekami sekmīgi nostartētu vēlēšanās.

Kā ziņots, «Vienotība» un reģionālās sadarbības partijas par jaunveidojamās apvienības «Jaunā Vienotība» premjera amata kandidātu vienojušās izvirzīt Eiropas Parlamenta deputātu Krišjāni Kariņu.

Šajā apvienībā darbojas «Vienotība», «Kuldīgas novadam», «Valmierai un Vidzemei», kā arī «Tukuma pilsētai un novadam».

«Vienotības» priekšsēdētājs Arvils Ašeradens iepriekš uzsvēra, ka nākamajā kopsapulcē būs jau lielāks sadarbības partneru skaits - arī Jēkabpils reģionālā partija un Latgales partija.

Uz augšu
Back