Tirdzniecības centrs «Galleria Riga» mainījis īpašnieku

FOTO: Ieva Čīka/LETA

Aktīvu pārvaldītāja «East Capital» nekustamo īpašumu fonds «East Capital Baltic Property Fund III» šodien pabeidzis un noslēdzis darījumu, ar kuru iegādājies tirdzniecības centru «Galleria Riga».

Īpašuma pārdevējs bija «Fritrade SE» un AS «Titan Invest». Pusēm vienojoties, tika pieņemts lēmums neizpaust pirkuma summu.

Tirdzniecības centrs «Galleria Riga» tika atklāts 2010.gada oktobrī. Tirdzniecības centrs ir ar 24 300 kvadrātmetru lielu kopējo nomas platību, ar stabiliem nomniekiem - «Rimi», modes zīmoliem «COS», «H&M», «SuitSupply», «Mango», «Reserved», «Lloyd» un «Ecco», kā arī sporta klubu un plašu restorānu stāvu. Tirdzniecības centram ir jumta terase ar Rīgas centra panorāmas skatu.

«»Galleria Riga» ir unikāla atrašanās vieta pašā pilsētas centrā ar izciliem darbības rezultātiem un augstu turpmākās attīstības un vērtības pieauguma potenciālu. Mēs plānojam turpināt attīstīt un palielināt īpašuma vērtību mūsu investoriem,» informēja «East Capital Baltics AS» izpilddirektors Madis Raidma.

Darījumu finansēja «Swedbank», to konsultēja divi pircēja piesaistīti konsultanti - advokātu birojs «Vilgerts» un «Ernst & Young».

«East Capital Baltic Property Fund III» ir nekustamā īpašumu fonds, ko 2015.gada augustā izveidoja «East Capital». Tas investē augstas kvalitātes nekustamajos komercīpašumos ar jau pastāvīgiem un uzticamiem nomniekiem izdevīgās atrašanās vietās - Tallinā, Rīgā un Viļņā.

Fonda pašu kapitāls ir 100 miljoni eiro, un tas galvenokārt domāts institucionālajiem investoriem. Pašlaik fonds investējis trijos īpašumos Tallinā un tās pieguļošajā teritorijā un divos īpašumos Rīgā. Tallinā fonds investējis «Vesse» tirdzniecības centrā, kur galvenie nomnieki ir «Bauhof» un «Coop», jaunuzceltā un Baltijā pirmā «Hilton» viesnīcā, kā arī modernā loģistikas kompleksā «Nehatu Logistics Park». Savukārt Rīgā fonds investējis divos jauniegādātos īpašumos - «P5» loģistikas kompleksā un «Galleria Riga».

«East Capital Real Estate» ir daļa no «East Capital Group», kas ir nekustamo īpašumu aktīvu pārvaldītājs Baltijā ar pārstāvniecībām visās Baltijas valstīs. Tas pārvalda trīs fondus ar kopējo iznomājamo platību 400 000 kvadrātmetri, vairāk nekā 25 īpašumiem un kopējo aktīvu vērtību virs 415 miljoniem eiro.

«East Capital» ir neatkarīgs aktīvu pārvaldītājs, kas specializējies jaunu un progresīvu tirgu apgūšanā. Tas dibināts 1997.gadā Zviedrijā ar birojiem Dubaijā, Hongkongā, Luksemburgā, Maskavā, Oslo, Stokholmā un Tallinā. Kompānija pārvalda publiskos un privātos aktīvu fondus, nekustamo īpašumu fondus un atsevišķus fondus ar kopējo vērtību virs 3,4 miljardiem eiro plašam starptautiskam klientu lokam, tai skaitā vadošajām institūcijām un to uzņēmumiem.

Uz augšu