Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Uz LTRK padomes prezidenta amatu pieteikušies divi kandidāti

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: LOIC VENANCE / AFP

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) saņēmusi divus pieteikumus uz padomes priekšsēdētāja amatu, no kuriem viens ir no pašreizējā biedrības prezidenta Aigara Rostovska, bet otrs no bijušā veselības ministra Gunta Belēviča.

Belēvičs apstiprināja, ka ir pieteicies konkursā uz abiem amatiem. «Uz abiem amatiem ir konkurence, un uz vienu amatu vidēji konkurē divi cilvēki,» sacīja Belēvičs, piebilstot, ka konkurenci vērtē pozitīvi un arī savas izredzes uzskata par labām.

Belēvičs arī izteica aicinājumu LTRK biedriem 20.martā piedalīties LTRK padomes vēlēšanās un izdarīt savu izvēli. «LTRK ir ļoti liela organizācija, kurā šobrīd ir apmēram 2250 biedri. Parasti uz šādām vēlēšanām ierodas mazāk nekā 10% biedru. Tā kā pastāv alternatīvas par ko vēlēt, būtu labi, ja atnāktu liels skaits vēlētāju un izdarītu savu izvēli,» sacīja bijušais veselības ministrs.

Savukārt otrs kandidāts Aigars Rostovskis LTRK vadījis jau trīs gadus, dubultojot biedru skaitu un sakārtojot finanšu plūsmas. Viņš apliecinājis gatavību strādāt arī nākamos trīs gadus šajā amatā, uzstādot par mērķi rūpēties par biedru eksportspējas, konkurētspējas un produktivitātes paaugstināšanu.

Jau ziņots, ka LTRK padomes locekļu un/vai padomes priekšsēdētāja amatam varēja pieteikties, iesūtot CV un pieteikuma anketu līdz 1.martam.

LTRK informēja, ka padomes prezidenta amatam nākamajiem trim gadiem ir pieteikušies divi kandidāti, savukārt uz LTRK vēlētājiem padomes locekļu amatiem ir pieteikušies 23 kandidāti, no kuriem astoņi tiks ievēlēti. Kopumā pieteikšanās aktivitāte ir vērtējama kā samērā liela.

Jauno LTRK padomi plānots ievēlēt kopsapulcē 20.martā.

LTRK ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība. LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju - intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu