Sv, 25.09.2022.

5 interesanti fakti par ātrāko sievieti pasaulē

Egoiste
5 interesanti fakti par ātrāko sievieti pasaulē
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: REUTERS/Scanpix, Vida Press

Divdesmit septiņus gadus vecā amerikāņu sprintere un tāllecēja Torija Bovija ir ātrākā sieviete uz planētas Zeme. Viņai pieder gan vieglatlētikas čempiones tituls, gan pasaules rekords sprintā sievietēm. Uzzini, kā tas nākas, ka viņa ir arī modele, cik apavus viņa nomaina mēnesī un vai atlēte sacensībās lieto meikapu?

 
Foto: Vida press

Torija ir slavenā modes nama «Valentino» modele!

«Es joprojām nesaprotu, kā tieši tas noticis. Bet tā bija man lieliska iespēja un neatkārtojama pieredze,» par «Valentino» fotosesiju runā Torija Bovija. «Tagad es zinu, cik gan grūts ir darbs būt modelei.

Cik daudz stundu un enerģijas tas atņem.

Biju domājusi uzņemsim dažus foto un iešu mājās - nē, mēs tur pavadījās divpadsmit stundas,» intervijā izdevumā «ELLE» runā sprintere Torija Bovija.

#ValentinoResort2018 @maisonvalentino ❤️🙏🏿😊😍😘

A post shared by Tori Bowie (@1toribowie) on

 
Foto: AFP/Scanpix

Vai, skrienot, Torija ir uzkrāsojusies? Jā! Uzzini, ko.

Uz šo jautājumu tumšādainā skaistule atbild: «Vai tu joko? Protams! Pirmā lieta, ko ielieku koferī, kad dodos uz sacensībām ir mana kosmētikas somiņa,» atbild skrējēja.

Vai tiešām no skriešanas nekad viņai nenotek acu tuša? «Jā, ir gadījies. Lai gan lietoju ūdens noturīgo acu tušu, tā citreiz pieviļ skrējiena laikā,» intervijā «ELLE» atbild Torija.

Foto: AFP/Scanpix

Kādu dekoratīvo kosmētiku pasaulē ātrāka sprintere lieto? Acu tušu, lūpu krāsu, acu zīmuli un nedaudz pūderi. «Vēl es iekrāsoju savas uzacis, lai seja būtu izteiksmīgāka - man no dabas ir pārāk šauras,» atbild Torija.

«Es mīlu kosmētiku - grima uzlikšana ir daļa no mana rituāla pirms skrējiena!»
 
Foto: AP/ScanPix

Uzmini, cik bieži viņa maina skriešanas apavus?

Uzmini! Reizi dienā, nedēļā, mēnesī? Kā izrādās, nē - viņa ar vieniem apaviem turpina trenēties trīs mēnešus. «Tas, ka skrienu sprintus, nenozīmē, ka mani skriešanas apavi jau pēc nedēļas ir beigti. Tā tas varbūt notiktu pēc neskaitāmiem treniņiem ar garo distanču skrējējiem. Sprinteriem tas nav tik svarīgi, tāpēc varam mainīt apavus reizi pāris mēnešos,» intervijā «ELLE» runā Torija Bovija.

Foto: AP/ScanPix
 
Foto: EPA/Scanpix

Torija patiesībā ir psiholoģe!

Bovija ir absolvējusi Dienvidmisisipī universitāti ar psiholoģijas un sociālā darbinieka diplomu kabatā.

Love life and it will love you back🤷🏿‍♀️😊❤️

A post shared by Tori Bowie (@1toribowie) on

 
Foto: AFP/Scanpix

No kurienes Torija spēj būt tik ātra?

«Es nezinu. Tas ir talants. Likteņa dāvana. Un, šobrīd es tikai to attīstu. Ieguldu darbu tehnikā, bet jā, bāze noteikti ir Dieva dāvāta,» atbild gameplan-a.com. sportiste.

«Un tāpēc atlētika būs mana kaislība visu mūžu!»
Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu