Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Bite Latvija» iegādājas «Stream Networks» un «Latnet»

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: BNS foto/LETA

Telekomunikāciju uzņēmums «Bite Latvija» iegādājies SIA «Stream Networks» un tā meitasuzņēmumu - vienu no Latvijā vecākajiem informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju uzņēmumiem «Latnet serviss», informēja «Bite Latvija» vadītājs Kaspars Buls.

Kā skaidroja Buls, «Stream Networks» un «Latnet serviss» ir veiksmīgi uzņēmumi ar kvalitatīviem informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) pakalpojumiem, augstas kvalifikācijas speciālistiem un ievērojamu pieredzi biznesa klientu apkalpošanā. «Apvienojot spēkus, mēs varēsim integrēt mobilo sakaru pakalpojumus ar moderniem IKT risinājumiem, piemēram, optisko internetu, IP telefoniju, video novērošanu, mākoņpakalpojumiem un citiem mūsdienās aktuāliem biznesa pakalpojumiem, piedāvājot biznesa klientiem pilna servisa pakalpojumus,» norādīja Buls.

Uzņēmums cer, ka apvienojot «Bite Latvija» jaudu ar «Stream Networks» un «Latnet serviss» kompetenci IKT risinājumu izstrādē un pakalpojumu sniegšanā, tiek likti pamati mūsdienīga biznesa mobilo sakaru un IKT pakalpojumu portfeļa izveidei biznesa segmenta klientiem.

Abu iegādāto uzņēmumu komanda un tās līdzšinējais vadītājs Edgars Ricevs turpinās darbu apvienotajā uzņēmumu struktūrā. Ricevs arī turpinās darbu «Stream Networks» un «Latnet serviss» valdēs kā to priekšsēdētājs.

"Mēs turpināsim iesākto attīstības ceļu. Esmu pārliecināts, ka šis darījums mums ļaus attīstīties vēl straujāk, ne tikai saglabājot līdzšinējo augstās kvalitātes [tirdzniecības zīmes] "ONE IT" pakalpojumu līmeni, bet arī papildinot pakalpojumu portfeli ar jauniem, inovatīviem pakalpojumiem. Tādējādi no šīs sadarbības ieguvēji būs visi – gan "Stream Networks" un "Latnet serviss» klienti, gan "Bite Latvija" klienti, gan jebkurš cits uzņēmums, kurš vēlēsies uzlabot savas IKT darbības caurskatāmību un efektivitāti, turot biznesa mobilo sakaru un IT saimniecību vienuviet, jo mūsdienās, ņemot vērā straujo IKT attīstību, šie servisi kļūst ar vien integrētāki," pauda Ricevs.

Patlaban «Stream Networks» un «Latnet serviss» apvienotajā uzņēmumā strādā 48 darbinieki, kuri apkalpo vairāk nekā 2500 klientu Latvijā, no kuriem lielākā daļa ir korporatīvie klienti.

Darījuma noslēgšanai nepieciešama Konkurences padomes atļauja.

Darījuma summa netiek atklāta.

Kā liecina «Firmas.lv» dati, «Stream Networks» līdz šim tieši un pastarpināti piederēja Edgaram Ricevam. Uzņēmums dibināts 2007.gadā, tā pamatkapitāls ir 5590 eiro. Uzņēmuma apgrozījums pēdējos trijos gados bijis aptuveni 3,7 miljoni eiro, bet peļņa pieaugusi no 134 981 eiro 2014.gadā līdz 310 158 eiro pērn.

«Latnet serviss» kopš 2014.gada pilnībā pieder uzņēmumam «Stream Networks». Tā apgrozījums pēdējos gados bijis aptuveni divi miljoni eiro, bet peļņa 2016.gadā bijusi 253 907 eiro.

Kā norādīts «Latnet serviss» mājaslapā, 1992.gadā dibinātais «Latnet» ir viens no Latvijā vecākajiem informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju uzņēmumiem. «Varam lepoties, ka 1993.gadā Latvijā pirmais izveidotais domēns bija tieši «latnet.lv»,» norāda uzņēmums.

«Bite Latvija» ir starptautiskās aktīvu pārvaldīšanas kompānijas «Providence Equity Partners» uzņēmums. «Bite Latvija» apgrozījums pagājušajā gadā bija 78,971 miljons eiro, kas ir par 17,4% vairāk nekā 2015.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 39,7% un bija 7,345 miljoni eiro.

«Providence Equity Partners» šogad par 115 miljoniem eiro iegādājas visu Zviedrijas mediju grupas MTG Baltijas biznesu – visus televīzijas (TV) kanālus, bezmaksas un maksas TV pakalpojumus, kā arī radio un digitālos aktīvus. Jaunais uzņēmums ar nosaukumu «All Media Baltics» turpmāk apvienos visus Baltijā līdz šim reģistrētos MTG uzņēmumus, tostarp TV3, LNT, «Viasat», «Star FM» un «Smart AD».

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu