Nissan IMx - vairāk nekā 600 km ar vienu uzlādes reizi

FOTO: Nissan

Elektriskais un pilnībā autonomais konceptautomobilis IMx iemieso Nissan inteliģentās mobilitātes nākotni.

Tokijas automobiļu izstāde nav izņēmums un arī tajā centrālā tēma, kam veltīts ļoti daudz uzmanības, ir elektropiedziņa un automobiļu autonomija. Pilnībā autonoms un elektrisks auto izstādīts arī Nissan stendā un tas ir krosovers IMx. Viena no tā labākajām īpašībām bez plaša un ērti pieejama salona ir jaunākās enerģijas uzglabāšanas tehnoloģijas, kas ar vienu baterijas uzlādes reizi ļauj veikt 600 kilometrus.

saikne starp automobili un autovadītāju kļūtu aizvien ciešāka un ciešāka, un braukšana lai kļūtu drošāka, ērtāka un patīkamāka.
sistēma ievelk stūri mērinstrumentu panelī un atgāž ērtākā pozīcijā visus sēdekļus,
jauna tipa akumulators ar augstu enerģijas blīvumu, kas nodrošina vairāk nekā 600 kilometru gaitas rezervi.

Jau iepriekš rakstījām, ka Nissan ir plāns elektroautomobiļus iekļaut kopējā elektrotīklā. Nissan IMx nav izņēmums, jo, piemēram, pēc automobiļa īpašnieka nogādāšanas lidostā IMx var pats iebraukt autostāvvietā, kur tas savienojas ar elektrotīklu un darbojas kā «virtuāla» spēkstacija, atgriežot elektrību tīklā – tas ir vehicle-to-home un vehicle-to-building funkciju papildinājums. Kad nepieciešams, elektromobilis elektrību no tīkla atkal ņem un uzlādē bateriju, lai saimnieku aizvestu mājās.

Lasītākais šobrīd

Uz augšu