Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Nemet ārā labas mantas! Ziedo «Otrai Elpai» un palīdzi citiem

Apollo.lv
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Evija Trifanova/LETA

Labdarības veikalu «Otrā Elpa» pamatmērķis, ir ar savu darbību nodrošināt finansiālo līdzekļu iegūšanu, lai 4 reizes gadā spētu nodrošināt sociālo projektu konkursu ar 3000 eiro lielu atbalstu, kā arī, lai nodrošinātu mantisku ziedojumu regulāru nogādāšanu pie Latvijā esošām organizācijām ar attiecīgām vajadzīgām, informē Paula Āboliņa-Ābola.

Iedzīvotāji noziedo sev nevajadzīgās, bet labas lietas (apģērbu, apavus, sadzīves priekšmetus, rotaļlietas un grāmatas), un pēc rūpīgas saziedoto lietu apskates un šķirošanas, mantas tiek izvietotas veikalos vai arī nosūtītas kādai organizācijai kā mantisks ziedojums. Laika posmā, kad ir aktuāls kāds no projektu konkursa balsojumiem, klienti ar katru pirkumu iegūst iespēju nobalsot par sociālo projektu finālistiem. Tādā veidā sabiedrība ir iesaistīta ne tikai mantu ziedošanā un pirkumu veikšanā, bet arī izšķir to, kurš projekts tiks nodrošināts ar finansējumu.

2016. gada otrā konkursa finālisti bija Siguldas biedrība «Cerību Spārni», kuriem 15.jūlijā svinīgi tika pasniegts čeks 3000 eiro apmērā, lai īstenotu ieceri ierīkot bērnu rotaļu nojumes izveidi bērniem ar invaliditāti.

Šajā gadā vēl ir iespēja pieteikties divos sociālo projektu konkursos un gūt atbalstu savai idejai. Pieteikties var organizācijas no visas Latvijas. Trešais projekta konkurss pieteikums pieņem līdz 24.jūlijam.

Vairāk informācijas par labdarības veikalu, atbalstītajiem projektiem, Stipendiju Konkursu un pasākumiem www.otraelpa.lv

Aicinām Jūs pievienoties labām idejām un labiem darbiem!

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu