TVNET tests: Volkswagen Multivan Family

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Normunds Avotiņš

Atjautīga komplektācija ļauj par zemāku cenu tikt pie jauna Hannoveres busa.

 

FOTO: Volkswagen

Kas tas ir?

Family ir Multivan lētākās komplektācijas Trend uzlabota versija. Vienkāršības un cenas labad tai iespējams tikai viens dzinējs - 2 litru 150 ZS TDI un jau pieminētā DSG divsajūgu pārnesumkārba, starp citu, ar septiņiem ātrumiem. Fiksētā komplektācija ietver minimumu ērtību un nepieļauj plašas papildaprīkojuma iespējas.

Lai varētu rēķināties ar 35 742 eiro sākuma cenu, kas ir par 6200(!) eiro mazāk par vispieejamāko Multivan Comfortline, ieteicams izdarīt pēc iespējas mazāk asu kustību papildaprīkojuma saraksta tuvumā. Hannoveres dēls ir pietiekami elegants automobilis arī bez LED lukturiem un vieglmetāla diskiem.

 

FOTO: Volkswagen

Kā tas brauc?

Tā kā tas tomēr ir Multivan, nevis Transporter, tad gana iznesīgi. Salonā neredz kailu metālu un finiera plāksnes, kas nozīmē, ka aiz kvalitatīvajiem plastmasas paneļiem ir arī vērā ņemama skaņas izolācija. 150 zirgspēku dīzelis it nemaz nav no vājā gala, un iespēja aizmirst par ātrumu slēgšanu vismaz pilsētā ir varena privilēģija, ko konkurentu produkcija piedāvā reti vai nepiedāvā nemaz.

Vienīgā darvas karote medus mucā ir C kategorijas riepas, kas pamatīgi trokšņo un prasās pēc nomaiņas uz kādu komfortablāku pasažieru modeli. Protams, ja We Are Family piedalās svara vērotājos un peldriņķa vietā iecienījuši ceļojumos ņemt līdzi betonmaisītāju, labāk palikt pie komerckategorijas riepām, kam ir augstāka kravnesība. Taču pāri visam atkal stāv Multivan unikālā spēja apvienot mikroautobusa plašumus un «komandējošu» vadītāja sēdpozīciju ar vieglā automobiļa apdari, komfortu un tā paša vadītāja apmierinātību par Multivan vadīšanas procesu.

 

FOTO: Volkswagen

Kas to pirks?

Te ledus piepeši kļūst traki trausls. Pat ar komplekso pusdienu piedāvājumu Multivan Family cena sākas tur, kur, piemēram, Renault Trafic tā jau sen beigusies. Eiropā iecienītāko busu neviens negrasās uzdāvināt vai atdot «pa lēto», lai gan cenas piedāvājums laba Passat līmenī ir respektējams. Paneļa noformējums arīdzan neuzdzen depresiju, sevišķi tāpēc, ka kastītes bez vākiem ir pat parocīgākas par slēgtiem cimdu nodalījumiem. Vienīgais, ko patiešām gribētos, ir atpakaļgaitas sensori, kas Family versijai tomēr noskausti. Neviens neliedz ar laiku bagātināt Family ar autonomo apkuri, papildlukturiem, lietajiem diskiem un tonētiem logiem. Galvenais, ka māja uzbūvēta, - aizkarus piepirksim pēc tam.

Volkswagen Multivan Family cena ir 35 742 eiro.

Uz augšu