Ogres basketbola klubu sponsorē Dienvidkorejas firma

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Basketbola klubam "Ogre" tagad jauns nosaukums - "Ogre/Kumho Tyre" - Ogres vārdam pievienots kluba sponsora Kumho Tyre vārds.

Kā pilsētas informācijas portālu Ogre24.lv informēja Ogres novada pašvaldības pārstāvji, "Kumho Tyre" ir Dienvidkorejā dibināts riepu ražošanas un pārdošanas uzņēmums ar plašu ražošanas rūpnīcu, tehnoloģisko centru un tirdzniecības tīklu pasaulē. Uzņēmumam ir pārstāvniecība arī Latvijā.

Sestdien, 31.oktobrī, neilgi pirms basketbola kluba "Ogre/Kumho Tyre" komandas spēles ar "Valmiera/ORDO" komandu notikušajā preses konferencē "Kumho Tyre" pārstāvis Jānis Amoliņš pastāstīja, ka "Kumho Tyre" izvēlējusies atbalstīt tieši basketbolu, un uzņēmuma atbalsts tagad ir jūtams arī Latvijā. Kļūt par sponsoru Ogres komandai veicinājis šīs komandas mērķtiecīgs darbs, vērsts uz izaugsmi un aizvien augstākiem rezultātiem. "Manuprāt, mūsu firmas atbalsts BK "Ogre" ir sociāls projekts - tas ir atbalsts augošai komandai, kas sevi ir apliecinājusi," uzsvēra Amoliņš.

Uzņēmuma pārstāvis informēja, ka starp uzņēmumu un basketbola klubu ir noslēgts līgums, kluba nosaukumā tagad ir divi vārdi. "Mūsu uzstādījumi kluba basketbolistiem ir elastīgi - ir svarīgi, lai rezultāts būtu labs, šobrīd nav runa par kādu konkrētu augstu vietu. Mums ir arī svarīgi, lai cilvēki nāktu skatīties spēles. Sadarbība turpināsies neatkarīgi no rezultāta," norādīja Amoliņš.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis pauda gandarījumu par spēcīga sponsora piesaisti Ogres basketbola klubam, atgādinot, ka finansējums basketbola komandu pastāvēšanai un attīstībai ir ļoti svarīgs komponents. "Mums Ogrē šobrīd ir izdevies basketbolu ievadīt labā gultnē, turpinot Ogrē izveidotās basketbola tradīcijas. Paldies vietējiem uzņēmējiem, kuri mūsu novadā atbalsta sporta veidus, t.sk, basketbolu. Esmu pārliecināts - rezultāti basketbola komandai būs, un ir labi ka pastāv konkurence - tā liek cīnīties un gūt augstākus sasniegumus," uzsvēra Mangulis.

Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidents Valdis Voins preses konferencē norādīja, ka Ogre ir īstā vieta, kur spēlēt basketbolu - pie šādas atziņas LBS vadītājs nonācis, redzot BK "Ogre" mērķtiecīgo virzību uz izaugsmi, uz augstākiem sasniegumiem. Voins atzina, ka Ogres piemērs, komandai izvirzoties augstākajā līgā un turpmākajai attīstībai piesaistot jaunas nozares sponsoru, ir ļoti pozitīvs, un solīja arī LBS atbalstu.

Preses konferences turpinājumā Ogres novada domes deputāts, domes tautsaimniecības komitejas priekšsēdētājs, uzņēmējs Andrejs Ceplītis uzsvēra, ka Ogrē vēsturiski ir veidojušās basketbola tradīcijas, pateicoties basketbola skolai. Ceplītis, kura uzņēmums "Ogres prestižs" ilgus gadus regulāri atbalsta sportistus, pauda prieku par to, ka BK "Ogre" komanda ir iekļuvusi LBL 1.divīzijā.

Egils Helmanis, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības, sporta un tūrisma lietu jautājumos, runājot par BK "Ogre" panākumiem, atgādināja, ka tas ir loģisks turpinājums Ogres basketbola skolā ieguldītajam darbam. "Prieks par to, ka basketbola skolas bijušie audzēkņi spēlē dažādās basketbola komandās, bet īpašs prieks par to, ka viņi spēlē mūsu pašu komandā – komandā, kas nes Ogres vārdu," uzsvēra Helmanis. Helmanis pateicās basketbola kluba prezidentam G.Sīviņam par ieguldīto darbu basketbola attīstībā un aktīva dzīves veida veicināšanā. "Paldies Andrejam Ceplītim par sporta atbalstu daudzu gadu garumā. Arī domes priekšsēdētājam Artūram Mangulim basketbols ir sirdslieta – atbalsts ir, un panākumi sportistiem neizpaliks. Ir ļoti būtiski, ka BK "Ogre" spēj piesaistīt sponsorus. Paldies sponsoriem par basketbola kluba atbalstu," sacīja Helmanis.

Uz augšu