«Rietumu radio» 25.aprīlī būs Lielās talkas radio

FOTO: Publicitātes foto

Ar «EKO Kurzemes» un Liepājas domes atbalstu, «Rietumu radio» 25. aprīlī būs Lielās talkas radio. No pulksten 9 līdz 16 tajā būs īpaša talciniekiem paredzēta programma.

«Rietumu radio» sazvanīsies ar citām Latvijas pilsētām, lai uzzinātu par interesantiem jaunumiem citos reģionos un pašvaldībās. Līdzīgi notiks tiešo pārraižu pieslēgšanās Liepājas talkošanas notikumu vietām, kur par savu pieredzi un sajūtām stāstīs paši talkotāji. Savukārt «Rietumu radio» studijā viesosies Liepājas uzņēmumu un pašvaldību pārstāvji, kas informēs talciniekus par būtiskiem jautājumiem, kā arī sniegs noderīgus padomus, lai sakopšanas darbi varētu ritēt vēl veiksmīgāk. Protams, visas dienas garumā «Rietumu radio» talciniekus atbalstīs ar īpaši sagatavotu muzikālo programmu, kas uzturēs modrību un rosinās aktīvu darba sparu, informē «Rietumu radio» reklāmas un mārketinga nodaļas direktors Toms Gineitis .

«EKO Kurzeme», Liepājas dome un «Rietumu radio» aicina – sakopsim vidi, kurā dzīvojam, kopā! Uz viena viļņa – Tavs Lielās talkas radio – 105,8 FM.

Uz augšu
Back