C, 23.03.2023.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Labdarības veikals «Otrā Elpa» izziņo pieteikšanos stipendijai

Apollo.lv
Labdarības veikals «Otrā Elpa» izziņo pieteikšanos stipendijai
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Atbalstot Latvijas jauniešu un citu darboties gribošu cilvēku aktivitātes, turpmāk ik mēnesi piešķirsim vienreizēju stipendiju (sākotnēji Ls 500 apmērā) kādam no projektiem, kuru izvēlēsies veikala apmeklētāji. No saņemtajiem pieteikumiem katrā mēnesī balsošanai tiks izvirzīti trīs projekti. Mūsu prioritātes – izglītība un garīgā attīstība, veselīgs dzīvesveids un ekoloģija, sociālā uzņēmējdarbība.

Stipendijas ieguvējus noteiks veikala apmeklētāju balsojums. Par katru pirkumu virs 1 Ls pircējs saņems vienu Otrās Elpas kuponu, kurš darbosies kā balsošanas žetons.

Stipendijai drīkst pieteikties gan privātpersonas, gan nevalstiskās organizācijas – biedrības un nodibinājumi. Pieteikumus aicinām iesniegt līdz katra mēneša 25.datumam (ieskaitot). Balsojums par pirmo Otrās Elpas Stipendiju sāksies 1. martā, kurai pieteikties iespējams no 1. līdz 25. februārim.

Labdarības veikalos «Otrā elpa» ikviens var ziedot sev vairs nevajadzīgas, bet citiem vēl noderīgas mantas (apģērbus, apavus, aksesuārus, rotaslietas, rotaļlietas, grāmatas, sadzīves priekšmetus u.c.), kā arī tās iegādāties tās par ļoti zemām cenām. Savukārt iegūtie ienākumi tiek ziedoti dažādiem labdarības mērķiem. Kas vienam lieks, tas otram prieks! Turklāt šādā veidā tiek veicināta atbildīgāka resursu izmantošana un vides saudzēšana.

Otrās Elpas Stipendijas nolikumu meklē www.otraelpa.lv, bet pieteikumu formas jautā elpa@otraelpa.lv / 67287271 vai veikalā «Otrā Elpa» Rīgā, Marijas ielā 13.

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu