Rīgas pašvaldības policijas glābēji izglābj kādu iereibušu peldētāju

Ilustratīvs attēls

FOTO: RPP

Svētdien, 15. jūlijā, pulksten 17.00 Rīgas pašvaldības policijas glābēji saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš, iespējams, stiprā alkohola reibumā devies peldēties un paša spēkiem vairs nespēja atgriezties krastā. No Ķīšezera glābšanas stacijas uz norādīto vietu Daugavā nosūtīta RPP operatīvā motorlaiva.

Glābēji aptuveni 100 metru attālumā no krasta pamanīja slīkstošo vīrieti. Netālu no viņa atradās arī kāda airu laiva, no kuras airētājs kungam bija pametis glābšanas riņķi - pakavu. Slīkstošajam vīrietim mugurā bija zils kombinezons, kas acīmredzami bija piesūcies ar ūdeni un vilka viņu uz leju. Kungs pēdējiem spēkiem mēģināja noturēties virs ūdens.

Stiprās viļņošanās un vēja dēļ glābēji ar motorlaivu piebrauca pie vīrieša, ievērojot īpašu piesardzību. Tieši tobrīd viņš atlaida pakavu un lēnām sāka slīdēt zem ūdens. Glābēja paspēja satvert vīrieša roku un izvilka viņu virs ūdens.

Vīrietis ievilkts operatīvajā motorlaivā, kur viņš pēc atjēgšanās pateicās par izglābšanu.

Informācija par glābšanas darbiem vienlaikus nodota arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem, kuri cietušo sagaidīja krastā. Pēc vīrieša apskates mediķi nolēma viņu hospitalizēt.

Uz augšu