Alkohola ražotājs veiks visu laiku lielāko ieguldījumu legālās marihuānas nozarē

TVNET
Alkohola ražotājs veiks visu laiku lielāko ieguldījumu legālās marihuānas nozarē
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3
Foto: AFP/SCANPIX

ASV bāzētais alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas uzņēmums “Constellation Brands” paziņojis par visu laiku lielākajām investīcijām legālās marihuānas nozarē, vēsta Lielbritānijas raidsabiedrība BBC.

“Constellation Brands” panācis vienošanos par aptuveni četru miljardu ASV dolāru investēšanu Kanādas lielākajā marihuānas un marihuānas produktu ražotājā “Canopy Growth”.

Pagājušajā gadā “Constellation Brands” jau investēja 200 miljonus dolāru “Canopy Growth”, lai sāktu bezalkoholisku marihuānas dzērienu ražošanu.

Pēc pēdējām investīcijām, “Constellation Brands” palielinājusi sav piederošo “Canopy Growth” kapitāldaļu īpatsvaru līdz 38%.

“Constellation Brands” savu lēmumu veikt investīcijas Kanādas uzņēmumā skaidroja ar vēlmi gūt peļņu no izplatību piedzīvojošās marihuānas legalizācijas, kas rada jaunu ekonomikas sektoru.

Abu uzņēmumu pārstāvji norāda, ka investīcijas palīdzēs “Canopy” izvērst savu darbību, gandrīz 30 pasaules valstīs, kas plāno legalizēt marihuānas lietošanu medicīniskiem nolūkiem.

Kā vēstīts, Kanāda šovasar apstiprināja marihuānas legalizāciju izklaides nolūkiem.

Sagaidāms, ka attiecīgais likums stāsies spēkā oktobrī.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu