Brīvdienu horoskops: kas tevi gaida un no kā jāuzmanās

FOTO: Pixabay

Uzzini, kas tevi gaida šajā nedēļas nogalē - sestdien (13.10.) un svētdien (14.10.).

SESTDIENA

AUNS Tevī var mosties greizsirdība, kura tā vien provocēs uz strīdiem ar mīļoto. Šodien labāk jums atpūsties katram savā nodabā. Izvēdināt galvu, noņemt spriedzi un vakarā no sirds izrunāties vienam ar otru.

VĒRSIS Tev neapšaubāmi būs taisnība, taču neesi pārāk kategorisks, tavi priekšlikumi būs vairākkārt jāpierāda un idejas jāaizstāv, tikai tad kāds par tām izrādīs interesi. Netaisnojies, bet izlabo pieļautās kļūdas!

DVĪŅI Dienu pavadi mierīgi, labāk vienatnē, atpūties no nedēļas steigas un izbaudi dabas klātbūtni, klusumu. Šodien vajadzētu atturēties no alkohola lietošanas, jo tai var būt neprognozējamas sekas.

VĒZIS Beidzot tiksi atzīts plašākā sabiedrībā, tu līdz šim būsi daudz pūlējies, lai tā notiktu. Šodien labprāt tiksies ar radiem un draugiem. Laba diena fiziskām aktivitātēm, kā arī radošai darbībai.

LAUVA Lai arī kur tu dosies, tevi gaidīs ar atplestām rokām. Diena piemērota, lai veidotu jaunas pazīšanās, nostiprinātu esošās draudzības saiknes. Ļoti labi sapratīsies ar gados jaunāko paaudzi.

JAUNAVA Būsi viegli aizskarams, emocionāli ievainojams, tādēļ labāk dienu pavadi tuvu, mīļu cilvēku sabiedrībā. Šodien vēlams atturēties no medikamentu un alkohola lietošanas.

SVARI Tevi nodarbinās sadzīves apstākļu uzlabošana, bet ne viss izdosies kā cerēts, jo naudas ienākumi nebūs tik lieli, cik lieli būs tavi plāni. Lūdz padomu tuviniekiem, uz viņiem tu varēsi paļauties!

SKORPIONS Izrādi vairāk cieņas apkārtējiem, nespītējies un neapvainojies par katru sīkumu. Tevi var gaidīt kāds izaicinājums, kuru pieņemot, tu iegūsi jaunu un ļoti vērtīgu dzīves pieredzi.

STRĒLNIEKS Šodien zvaigznes iesaka samazināt apgriezienus, vairāk laika veltīt ģimenei, it īpaši atvasītēm. Pavadi laiku kopā ar viņām, darot mājas saimnieciskos darbus vai kopīgi dodoties uz izklaides pasākumu.

MEŽĀZIS Kādam skauģim var būt pa prātam tevi provocēt uz strīdiem, taču tu ņem un neļaujies, ignorē negācijas, un diena paies vienkārši lieliski. Iespējams, dienas izskaņā tavu namu apmeklēs negaidīti viesi.

ŪDENSVĪRS Tev šobrīd būs svarīgi atrast domubiedrus, meklēt katru iespēju parunāties, pafilozofēt par dzīvi. Varbūt apmeklēsi kādu radinieku vai apciemosi draugus, nozīmīga būs domu apmaiņa.

ZIVIS Sāksi darboties jau agri no rīta, jo tad jutīsies spirgts un enerģisks. Kopumā gaidāma spraiga diena, būs jāveic daudz atbildīgu darbu gan ģimenē, gan ārpus tās. Mājinieki labprāt palīdzēs, tikai ļauj to viņiem.

SVĒTDIENA

AUNS Tu lieliski apzināsies savu vērtību un neļausi nevienam kāpt sev uz galvas. Galvenais, pielūko, lai nekļūsti pārlieku iedomīgs, citādi tas atbaidīs potenciālos domubiedrus, sadarbības partnerus.

VĒRSIS Liktenis tev rokās iedos visu, kas vien nepieciešams, lai tu spētu īstenot šā brīža vēlmes. Jautājums, vai tu uzdrīkstēties spert pirmo soli, pārvarēsi nedrošību, lai sasniegtu ko grandiozāku savā dzīvē?

DVĪŅI Iespējams, ka vienkārši atslēgsi telefonu, iekāpsi mašīnā un dosies, kurp acis rāda. Ārpasaulē notiekošais tevi interesēs ļoti pastarpināti, vairāk domāsi par iekšējām vērtībām, psihiskiem procesiem.

VĒZIS Būsi pieradis atrasties sava veida otrās pusītes aizgādībā, taču ir lietas, kuras neviens cits, izņemot tevi, īstenot nevar. Šodien var nākties pieņemt atbildīgus un tālejošus, taču ļoti nepieciešamus lēmumus!

LAUVA Tavi brīvdienas plāni var pajukt kā tāds kāršu namiņš vējā. Taču tu par to nepārdzīvosi. Iespējams, tāpēc, ka plānoto ieceru vietā uzradīsies kas daudz jautrāks. Neļaujies pārmērībām alkohola lietošanā.

JAUNAVA Kaut arī darbs tavā dzīvē ieņem ļoti svarīgu lomu, tu šodien galveno uzmanību veltīsi ģimenes vajadzībām. Kāds Jaunavas zīmes pārstāvis kopā ar atvasītēm var pievērsties jaunam vaļaspriekam.

SVARI Pat ja šodien nonāc saspringtākos brīžos, neuztraucies, saglabā vēsu prātu, jo tieši tā tu atrisināsi jebkuras nebūšanas. Lai nomierinātu nervus, ieteicama mērena fiziska aktivitāte un svaigs gaiss.

SKORPIONS Kaut arī nelabprāt, tomēr lielāko dienas daļu veltīsi profesionālo jautājumu risināšanai. Labi, ka mīļotais cilvēks būs saprotošs un vismaz no savas puses neizteiks nekādus pārmetumus.

STRĒLNIEKS Tava fantāzija būs ļoti sakāpināta, lai neteiktu, gaismas gadu attālumā no realitātes. Šodien nevajadzētu doties uz veikaliem, jo tā vari pamatīgi paputināt ģimenes budžetu, tādējādi radot strīdus ar mīļoto.

MEŽĀZIS Piemērots brīdis, lai dotos viesoties pie radiniekiem, draugiem. Pavadot laiku patīkamu cilvēku sabiedrībā, tu iedvesmosies jauniem darbiem, gūsi tik nepieciešamās pozitīvās emocijas.

ŪDENSVĪRS Liec mierā darba lietas un ļaujies atpūtai, jo tā šodien solās būt krāšņa un atmiņā paliekoša. Saskarsmē ar mīļoto valdīs patīkama un romantiska gaisotne. Vakars solās paiet īpaši kaislīgās noskaņās.

ZIVIS Vēlēsies savu mājokli redzēt perfektā tīrībā un kārtībā. Tavu iegribu īstenošana prasīs gandrīz visu dienu, taču rezultāts būs tā vērts. Attiecībās ar laulāto šobrīd atturies cilāt naudas lietas.

Uz augšu