"airBaltic" un SAS vienojas par sadarbību

FOTO: Ieva Čīka/LETA

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" un "Scandinavian Airlines" (SAS) noslēgušas vienošanos par sadarbības lidojumiem. "airBaltic" un SAS partnerība nodrošinās ērtus savienojumus starp Latviju un Skandināviju, kā arī tālākiem galamērķiem, portāls TVNET uzzināja aviokompānijā.

"Mēs esam ļoti priecīgi par šo ciešo sadarbību. Paplašinot "airBaltic" partneru tīklu, mēs piedāvājam vairāk ērtas ceļošanas iespējas mūsu pasažieriem. Jau šajā vasaras sezonā nodrošinām mūsu klientiem iespēju izvēlēties no vairāk nekā 300 galamērķiem ar vienu pārsēšanos, izmantojot "airBaltic" partneru lidsabiedrības," sacīja "airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss. 

Savukārt SAS tirdzniecības un mārketinga viceprezidente Anelija Nesena uzsver: “Mēs saskatām ievērojamu ieguvumu, ko šie sadarbības lidojumi nodrošinās vairākos maršrutos, sniedzot mūsu ceļotājiem abpusējas priekšrocības lidojumiem, kā arī kopumā labāku savienojamību uz un no Skandināvijas.”

"airBaltic" savu kodu “BT” izmantos lidojumos, kas savieno Rīgu un Alesundu, Bergeni, Stavangeru, Trumsi, Trodheimu caur Oslo un Kopenhāgenas lidostām. SAS savu lidojuma kodu “SK” izmantos tiešajos lidojumus no Stokholmas Ārlandas, Kopenhāgenas un Oslo lidostām un otrādāk, nodrošinot lidojumus starp Skandināvijas galvaspilsētām un Rīgu, kā arī savienojošu satiksmi no visa SAS tīkla un Rīgas, izmantojot šīs trīs lidostas.

"airBaltic" nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvivu, kā arī Kosu un Menorku.

Uz augšu