P, 15.08.2022.

Kā var runāt, ja tev nav pieredzes, kā ir jārunā…

Podkāsts “Sarunas par sarunām”
TVNET
Kā var runāt, ja tev nav pieredzes, kā ir jārunā…
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Podkāsta “Sarunas par sarunām” mērķis ir iepazīstināt klausītājus ar dažādām sarunu situācijām un veidiem, ļaujot klausītājam mācīties no citu cilvēku sarunu pieredzes, kā veiksmīgās, tā neveiksmīgās. Sarunās par sarunām Aija aicina dažādus viesus, lai apskatītu visus iespējamos sarunu veidus, sākot ar privātajām, turpinot ar klientu un ikdienas darba sarunām un beidzot ar publiskajām, lielu auditoriju priekšā. Sarunās tiek atklāts, cik dažādi cilvēki izprot sarunas un viens otru, cik dažādi var būt motīvi un, kas ir svarīgākais, klausītājs var iepazīt cilvēkus aiz sarunām un arī pats sevi.

Podkāsta autore Aija Urbiņa ir improvizācijas teātra aktrise jau 20 gadus, pasākumu vadītāja un organizatore, tāpat jau vairākus gadus pasniedz runas un improvizācijas teātra nodarbības tiem, kas vēlas sevi attīstīt. Ir izveidojusi un vada uzņēmumu «Runas rāmis», kas ir Latvijā pirmais uzņēmums, kurš piedāvā pielāgoto improvizāciju jeb «applied improv», lai uzlabotu gan individuālo komunikāciju, gan biznesa vides un publisko komunikāciju.

Aija mīl teikt:

«Saruna sākas ar klausīšanos un beidzas ar izpratni. Vidusdaļā ir jāimprovizē.»

Pirmā podkāsta viešņa ir Madara Aldiņa - sabiedrisko attiecību speciāliste un nevalstisko organizāciju projektu vadītāja. Aijas un Madaras saruna būs par:

  • kam būt gatavam, kad tavs bērns vaicā «kā rodas bērni?»;
  • vienlīdzības nozīmi sarunā;
  • manipulējošu un bravūrīgu sarunu biedru motīviem;
  • dažādiem tēliem, kā plānu B sarežģītās sarunās.

Lai patīkama klausīšanās!

Tēmas
Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu