Horoskopi visai nedēļai
Ko stāsta zvaigznes?

FOTO: depositphotos.com

Uzzini, kas tevi gaida no 12. – 18. augustam.

AUNS Nav izslēgtas nelielas pārmaiņas naudas lietās. Ja būsi līdz šim sevi pierādījis no labās puses, tad neapšaubāmi varēsi cerēt uz ienākumu pieaugumu. Taču, ja būsi slinkojis vai apzināti pieļāvis nepilnības, ātri vien sajutīsi budžeta sarukumu. Attiecībās ar mājiniekiem spēsi vieglāk rast kopīgu valodu, vienoties par kopīgiem nākotnes plāniem. Nedēļa kopumā būs veiksmīgāka Auna zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar tirdzniecību, starpniecības pakalpojumiem.

VĒRSIS It visā būsi praktisks un piezemēts, centīsies plānot savas aktivitātes, paredzot vairākus gājienus uz priekšu. Šis ir piemērots brīdis, lai kārtotu lietišķās aktivitātes, savestu kārtībā ar grāmatvedību, uzņēmuma dokumentāciju saistītas lietas. Fiziskā darba veicējiem būtu nepieciešams rūpīgāk sabalansēt slodzi, tādējādi mazinot pārpūlēšanās varbūtību. Ģimenes dzīvē lietas lēnām virzīsies tev vēlamā virzienā, nesāc tikai steidzināt notikumus!

DVĪŅI Tavu uzmanību galvenokārt aizņems darbs. Nav izslēgts karjeras kāpums, it sevišķi, ja būsi gatavs uzņemties nopietnāku atbildības nastu uz saviem pleciem, ļaut ikdienā ienākt nepieciešamajām pārmaiņām. Ja tev jārunā ar augstākstāvošajiem, to labāk darīt nedēļas sākumā. Trešdien un ceturtdien vari risināt juridiska rakstura jautājumus, apmeklēt valsts iestādes. Nedēļas izskaņā ieteicams samazināt apgriezienus, ļaut savai nervu sistēmai pienācīgi atpūsties.

VĒZIS Šī nedēļa ir kā radīta, lai turpinātu nesen aizsāktās lietas, lai pilnveidotu esošo biznesu, profesionālās iemaņas. Ir vērts vairāk uzmanības pievērst kolēģu ieteikumiem, it sevišķi attiecībā uz ikdienišķo pienākumu veikšanu. Materiālajā plānā būs samērā grūti paredzēt lietu iznākumu, jo iespējami negaidīti tēriņi mājokļa vajadzībām, citām nepieciešamībām. Tevis un mīļotā cilvēka starpā var parādīties nelielas domstarpības, taču nekas tāds, ko nevarētu izrunāt un atrisināt.

LAUVA Tevi neapšaubāmi varēs raksturot kā cilvēku līderi, kurš pratīs pievērst apkārtējo uzmanību, iekarot līdzcilvēku sirdis, pārliecināt par savām iecerēm. Šī var izrādīties interesanta nedēļa ar tūrismu, viesnīcu, restorānu biznesu saistītajiem. Finansiālajos panākumos lielu nozīmi spēlēs spēja saskatīt jaunas peļņas iespējas un arīdzan nekautrēties tās izmantot. Saskarsmē ar pretējo dzimumu izrādīsi izteiktāku koķetīgumu, vēlmi apliecināt savu šarmu un fizisko pievilcību.

JAUNAVA Panākumi tāpat kā garastāvoklis būs samērā mainīgi. Tavs galvenais uzdevums šonedēļ - censties rast pēc iespējas izteiktāku līdzsvaru starp savām vēlmēm un reālajām iespējām! Līdz nedēļas vidum nevajadzētu risināt apjomīgas problēmas, kārtot sarežģītus juridiskos jautājumus. Savukārt nedēļas otrajā pusē vēlams būt izvēlīgākam savos izteicienos, atturēties no nevajadzīgas kritikas, pamācīšanas.

SVARI Būsi jautrs un bezrūpīgs, it sevišķi nedēļas sākumā. Pielūko vienīgi, lai gaisīgais noskaņojums nekļūst par iemeslu neuzmanības kļūdām. Šonedēļ sevi krāšņāk spēs apliecināt tie Svaru zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar dzīves māksliniecisko, radošo pusi. Attiecībās ar līdzgaitniekiem būsi patiesi draudzīgs un atsaucīgs, kas savukārt var kalpot par pamatu paziņu, domubiedru skaita pieaugumam. Nedēļas nogalē ieteicams veltīt vairāk laika otrajai pusītei, citādi partneris var justies atstumts.

SKORPIONS Nedēļas pirmajā pusē priekšniecība vai sadarbības partneri var izteikt piezīmes, kritiku par tevis paveikto darbu. Minēto centies neuztvert pārlieku emocionāli, bet mēģini izsecināt, kuri apgalvojumi ir patiesi, kuri nedaudz pārspīlēti. Nedēļas otrā puse solās būt daudz saulaināka. Pilnīgi iespējams, ka tev izdosies vairāk laika veltīt vaļaspriekam, ģimenei. Sevišķi labi sapratīsies ar atvasītēm.

STRĒLNIEKS Tev būs grūti paiet garām nejaucībām, kuras pamanīsi sev apkārt. Taisnības izjūta noteikti ir apsveicama lieta, taču nevajadzētu ļaut tai sākt iedragāt veselo saprātu. Proti, centies rūpīgāk apsvērt savas reālās pozīcijas, pirms sāc cīnīties par kādu lietu! Iespējams, ka šonedēļ tava apkārtējās pasaules uztvere būs nedaudz saasinātāka nekā parasti, tāpēc var parādīties šķēršļi attiecībās ar tuviniekiem, kolēģiem, priekšniecību. Emociju uzplūdos nevajadzētu pieņemt tālejošus, atbildīgus lēmumus.

MEŽĀZIS Darba jomā apliecināsi savu patieso varēšanu. Nav izslēgts, ka liksi pamatu jaunam karjeras kāpumam. Pārrunās ar augstākstāvošajiem nekautrējies paslavēt sevi, akcentēt sasniegto un ieskicēt savas nākotnes vīzijas. Privātajā lauciņā šonedēļ var iet visai karsti. Nav izslēgts, ka būs brīži, kad ar partneri nesarunāsieties taču pāris mirkļus vēlāk atkal būsiet viens otra apskāvienos. Lai lieki nesarežģītu situāciju mīlas frontē, atturies no sev raksturīgā spītīguma un principialitātes.

ŪDENSVĪRS Var rasties zināmas grūtības sabalansēt darbu un ģimenes dzīvi. Proti, vienlaicīgi radīsies papildu pienākumi profesionālajā frontē un mīļotais cilvēks pieprasīs vairāk laika, uzmanības. Lai izkļūtu no situācijas sev labvēlīgā gaismā, būs nepieciešams saglabāt emocionālo nosvērtību, rūpīgāk apzināties prioritātes un arīdzan sekot tām! Nedēļas izskaņā vari sajusties, it kā būtu noskrējis uzreiz divus maratonus.

ZIVIS Vislabprātāk savā darba ikdienā redzēsi dinamiku, jaunus kontaktus, izaicinājumus. Savukārt pelēcība, monotoni pienākumi liks justies nomāktam, apātiskam. Attiecībās ar apkārtējiem meklēsi atklātību un sirsnību. Nav izslēgts, tava palīdzība var būt nepieciešama kolēģim vai attālākam radiniekam. Kopdzīvē ar mīļoto meklēsi veidus, kā veicināt romantiskumu, dvēseliskumu, emocionālo tuvību. Lai sasniegtu savu, nav izslēgts, lietosi zināmu viltību, psiholoģiskos trikus.

Uz augšu