Horoskopi visai nedēļai
Ko stāsta zvaigznes?

FOTO: depositphotos.com

Uzzini, kas tevi gaida no 19. - 25. augustam.

AUNS Ja pratīsi apvaldīt sev raksturīgo impulsivitāti un straujumu, pastāv patiesi labas iespējas veicināt ienākumus, izpelnīties augstākstāvošo ievērību. Profesionālie panākumi neapšaubāmi cels tavu godkāri, taču vienlaikus arī iedrošinās turpmākajiem sasniegumiem. Kopumā nedēļa piemērota analītiska, pētnieciska darba veikšanai, saimnieciski organizatoriskām lietām, ar pieredzes apmaiņas braucieniem, komandējumiem saistītajam.

VĒRSIS Būsi izlēmīgs un mērķtiecīgs. Spēja ilgstoši koncentrēt uzmanību noteikta uzdevuma veikšanai nesīs cerētos augļus. Darba ziņā gan no sevis, gan apkārtējiem gaidīsi maksimālu atdevi. Taču, ja esi priekšnieks, pielūko, lai nekļūsti pārlieku prasīgs pret padotajiem, jo tas var ievērojami mazināt kopējo produktivitāti. Ģimenes dzīvē spraigi notikumi nav gaidāmi, ja nu vien nelielas domstarpības ar jaunāko paaudzi par ikdienišķiem sīkumiem.

DVĪŅI Liksies svarīgi turēt roku uz pulsa, būt informētam par visu jauno un inovatīvo. Ja tavas profesionālās gaitas saistītas ar IT sfēru, mārketingu, reklāmu vai tūrisma jomu, tad zini, ka astroloģiskais stāvoklis būs tev patiesi labvēlīgs. Gandrīz ik uz soļa atradīsi praktisku pielietojumu savam asajam, analītiskajam prātam un pielāgošanās spējām. Daudz jūtamākus panākumus sasniegsi, ja darbosies kolektīvi, individuāls darbs ātri var apnikt, padarīt nomāktu.

VĒZIS Pieaugs ambīcijas, prasības gan pret sevi, gan apkārtējo pasauli. Nav izslēgts, nolemsi pārbaudīt spēkus līdz šim neapgūtā lauciņā. Der iegaumēt, ka panākumiem svarīgs būs noturīgums un pašpārliecinātība. Nesāc šaustīt sevi par pieņemtajiem lēmumiem; ja reiz esi izdarījis izvēli, tad turpini iesākto ceļu, kamēr neesi sasniedzis nosprausto mērķi! Brīvdienās ļaujies nesteidzīgai atpūtai, palutini ģimenes locekļus un sevi ar kādu kulinārijas šedevru.

LAUVA Piemērota nedēļa, lai dotos atvaļinājumā vai baudītu jau esošas brīvdienas. Nav izslēgts, kādam no brīvajiem Lauvām izdosies piesaistīt simpātiskas personas uzmanību un izveidot ar to ciešāku saikni. Ja tomēr nākas strādāt, tad zini, ka tev labi padosies radošas ieceres, ar tirdzniecību, skaistumkopšanu un ēst gatavošanu saistītas lietas. Savukārt, ja esi saistīts ar finanšu pasauli, esi piesardzīgāks! Nav izslēgti vairāki gadījumi, kad tevi kāds apzināti vai neapzināti, bet centīsies iedzīt zaudējumos.

JAUNAVA Nedēļas pirmajā pusē var aktualizēties dažādi saimnieciskie jautājumi, ar mājokli, vecāku nekustamo īpašumu saistītais. Pilnīgi iespējams, tavs atbalsts būs nepieciešams kādam no radiniekiem. Sākot ar trešdienu, tu vairāk uzmanības koncentrēsi darbam, profesionālajai izaugsmei. Kādam Jaunavas zīmes pārstāvim tas nozīmēs kursus,

seminārus, citam pieredzes apmaiņas braucienus vai aktīvāku uzturēšanos amatbrāļu sabiedrībā. Katrā ziņā uzkrātā pieredze, atziņas tev lieti noderēs! Pielūko, lai lielajā steigā, aizņemtībā nepiemirsti par vismaz vienu brīvdienu.

SVARI Ik pa brīdim vari sajust piezogamies slinkumu, vēlmi ļauties notikumu pašplūsmai, neizrādot nepieciešamo rakstura stingrību un izlēmību. Taču zini, ka šāda nostāja var ātri vien radīt materiālas sekas, pārmetumus no līdzgaitniekiem. Tāpēc centies būt gana apzinīgs un neatstāt iesāktās lietas pusratā. Ja pratīsi sev uzticēto paveikt pēc labākās sirdsapziņas, vari droši cerēt ne tikai uz finansiāliem panākumiem, bet arī priekšniecības novērtējumu! Romantiskajā plānā nedēļa var nest negaidītus pārsteigumus.

SKORPIONS Nedēļas sākumā vari ķerties klāt ieilgušu darba problēmu, kā arī lietišķo attiecību sarežģījumu risināšanai. Ja nepieciešams, vari doties valsts iestāžu virzienā, risināt juridiskus jautājumus. Nedēļas vidus der pārrunām, plānošanai. Nedēļas nogalē centies vairāk laika veltīt sev, ģimenei. Jo īpaši atvasītes vēlēsies pabūt kopā ar tevi, gūt morālo atbalstu, uzklausīt tavu pieredzi. Saskarsmē ar mīļoto cilvēku pratīsi uzturēt kaislīgu, nedaudz noslēpumainu gaisotni.

STRĒLNIEKS Zvaigznes iesaka būt piesardzīgākam, sākot jaunus darbus! Tas tādēļ, ka sākotnējais priekšstats par nepieciešamo laika un materiālo vērtību ieguldījumu var būt ļoti maldīgs. Veiksme šoreiz vairāk smaidīs tiem Strēlniekiem, kuri ir saistīti ar grāmatvedību, jurisprudenci un lietvedību. Savukārt radošās pasaules pārstāvjiem var būt nedaudz grūtāk ietērpt savus fantāzijas tēlus praktiskās aprisēs. Attiecībās ar mīļoto lielu nozīmi spēlēs partnera spēja vai nespēja pieņemt tavu tieksmi pēc personīgās brīvības.

MEŽĀZIS Centies noskaņot sevi uz tīkamas, optimistiskas nots. Tieši labs garastāvoklis, dzīvesprieks, možums un zināma bezrūpība būs tie aspekti, kuri palīdzēs sasniegt nospraustos mērķus. Profesionālos pienākumus uztversi ar sev raksturīgo pienākuma un atbildības sajūtu, kas ir apsveicami. Taču pielūko, lai tev netiek uzkrauta pārāk liela nasta. Proti, tev īstā brīdī būs jāmāk pateikt nē! Mīlas dzīvē centies kļūt emocionāli atraisītāks, atklātāks pret otro pusīti.

ŪDENSVĪRS Ar esošajiem profesionālajiem sasniegumiem tev nebūs gana. Enerģiskā un pašpārliecinātā nostāja ļaus izvirzīt daudz ambiciozākus mērķus. Nav izslēgts, ka piesaistīsi ietekmīgu personu uzmanību, kuras labprāt sniegs savu atbalstu, padomus. Attiecībās ar ģimenes locekļiem vajadzēs izrādīt vairāk pacietības, kā arī neļaut sīkām nebūšanām vai strīdiem pāraugt nopietnākās domstarpībās. Kāds Ūdensvīrs var nopietnāk pievērsties ezotēriskajām zinībām.

ZIVIS Nedēļas laikā piedzīvosi patiesi plašu emociju gammu. Tu saskarsies gan ar uzvaras saldo garšu, gan zaudējuma rūgtumu. Svarīgi, lai tu no katras situācijas spētu izlobīt kaut nelielu pieredzes devu, zināšanas turpmākajām gaitām! Naudas jautājumus pareizāk būtu kārtot nedēļas vidū, savukārt attiecību lietas, garīgajā pasaulē notiekošo vieglāk būs izprast un atšķetināt nedēļas sākumā un tad pašā nogalē. Atpūtas brīžos labprāt pievērsīsies romantiskajai literatūrai vai kino drāmām.

Uz augšu