Sezonas tendences grimos: kas modē dekoratīvajā kosmētikā?

FOTO: depositphotos.com

Vasaras sezona rit pilnā sparā, un ne vienu reizi vien esam pieķērušas sevi pie domas - kāds make-up ir modē un kas tad man piestāvētu vislabāk? Ne tikai apģērbs prezentē mūs, bet arī skaists un acīm baudāms make-up, tāpēc modes blogere Dita Grauda aicina šajā sezonā uzdrīkstēties vairāk un ļauties drosmīgām idejām!

2019. gada vasaras sezona ir īstais brīdis, lai ar minimāliem dekoratīvas kosmētikas līdzekļiem panāktu maksimālu efektu. Lai arī šajā sezonā sievietes tiek aicinātas atgriezties pie dabiska izskata, ir pietiekami daudzas drosmīgas tendences, ko izmēģināt brīžos, kad ir noskaņojums tām ļauties.

Sajusties viegli un svaigi

“Vasarā, it sevišķi karstā laikā, svarīgi make-up saglabāt vieglu un censties izmantot produktus plānā kārtā, lai neradītu smaguma sajūtu uz sejas. Atbilstoši būtu vieglas tekstūras tonālie krēmi, krēmveida ēnas, lūpukrāsas kā spīdums un krēmveida vaigu ēnas.

Modē ir svaiga un dabīga āda, tāpēc vari aizmirst par konturēšanu un matējošiem pūderiem, priekšroku dodot vieglākam make-up.”

Izteiksmīgi laineri un spilgtas lūpas

“Šovasar vēl vairāk kā jebkad var spēlēties ar krāsām, izvēloties, piemēram, košākas krāsas acu lainerus, ēnas, lūpu krāsu un vaigu sārtumus, ko pieskaņo acu krāsai vai apģērbam. Nebaidies būt radoša un eksperimentēt ar visām varavīksnes krāsām.”

Iespaidīgs make-up pāris minūtēs

“Lūpu krāsu vari izvēlēties visos iespējamos toņos, ne tikai ierastais rozā vai sarkanais. Tas vienmēr ir brīnišķīgs aksesuārs un piešķirs sejai odziņu. Šobrīd modē atgriežas 90. gadu tendences - lūpu krāsas dažādos brūnos toņos - odziņai šo krāsu var kombinēt ar dažādiem spīdumiem. Ideāls variants tām, kuras nemitīgi ir ceļā, "ātrais make-up" - uzklāt skropstu tušu, nomaskēt ādas nepilnības un uzkrāsot lūpas, tas radīs iespaidu, ka esi ieguldījusi vairāk laika nekā patiesībā.”

Noturīgs make-up arī karstākajās vasaras dienās

“Ūdensnoturīgie produkti karstās vasaras dienās ir "must have". Lai nebūtu jāuztraucas, ka make-up izplūdīs, it sevišķi, ja dienas laikā nākas svīst vai paredzēta pelde, izvēlies produktus – acu ēnas, zīmuļi, laineri, skropstu tušas, kas ir ūdensnoturīgas. Galvenais vakarā kosmētiku notīrīt ar produktu, kas speciāli piemērots ūdensnoturīgās kosmētikas noņemšanai.”

Uzdrīksties mirdzēt

“Gliteri. Tie piestāvēs vasaras ballītēm. Glietri atgādina par 70., 80. gadu stilu, kad sievietes izvēlējās īpaši akcentēt acis ar spīdīgiem elementiem - gliteriem un dažādiem smalkiem akmentiņiem, tādā veidā savam tēlam piešķirot īpašu ballītes atmosfēru un padarot skatienu neaizmirstamu.”

Maiga harmonija

“Maigie pasteļtoņi. Kāzu sezonā un dažādās svinībās ļoti skaisti, maigi un romantiski izskatīsies make-up pasteļtoņos.

Viena no tendencēm ir monohroms grims, kad acis, lūpas un vaigu ēnas ir vienā tonī, piemēram, maigi rozā vai koraļļu krāsā.

Šādu grimu būs ne tikai viegli savstarpēji saskaņot, bet arī viegli iegādāties toņus, jo atliek tik atrast lūpu krāsu, kas piestāv tavam ādas tonim, un pārējo pieskaņot tai.”

Izteiksmīgas kontūras noslēpumainam skatienam

“Dažādas acu kontūras. Mēdz teikt, ka acis ir dvēseles spogulis, tad kāpēc lai mēs to neizceltu ar skaistām acu kontūrlīnijām?

Veido kontūras gar acu augšējo skropstu līniju vai visapkārt acīm; lai līnijas neizskatītos pārāk dramatiskas, pludini tās ar nelielas formas otiņu, pa virsu uzklājot tāda paša toņa acu ēnas.

Efekts būs ilgnoturīgs un piešķirs skatienam noslēpumainu, koķetu un pat nepieradināmu sajūtu. Lai panāktu kaķacs efektu, pagarini līnijas mazliet uz āru, it kā tēmētu uz uzacs ārējo līniju,” stāsta Dita Grauda.

Sadarbībā ar T/C Spice.

Uz augšu
Back