Grēviņu ģimene aicina uz lielāko vārda dienas ballīti pilsētā

FOTO: publicitātes

Ceturtajā “Rīgas Street Food garša” pasākumā, kas norisināsies rīt, 22. augustā, pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz lielākajām vārda dienas svinībām – Toms Grēviņš ar ģimeni aicina uz dēla Everta vārda dienas ballīti Jaunajā Teikā. Gaviļnieks ir izvēlējies pūķu tematiku, un tam par godu īpašais vakara viesis ir neviens cits kā grupa Ewert and The Two Dragons.

Par gardumiem šajā dienā parūpēsies tādi restorāni un kafejnīcas kā BALTS, Kadagi, Singh's, RamenRiga, Vīnkalni, Bubble Tea Riga, GustameChurros, Mākonis Cocktails & Design, Coffee CULT, Grīkstrīka un citi. Arī šie ēdinātāji kļūs par “Rīgas Street Food garša” konkursantiem, pasniedzot īpaši šai ballītei gatavotus ēdienus. Katram gardēdim būs iespēja nobalsot par savu mīļāko ēdienu, un pēc sezonas noslēdzošā street food pasākuma 12. septembrī tiks pasludināts Rīgas mīlētākais ielu ēdiens. Balsojumā piedalīsies arī Latvijā pazīstami gardēži Signes Meirānes vadībā un eksperti no “Pavāru kluba”.

FOTO: publicitātes

Uz ballīti ir aicināti visi, īpaši tiek gaidītas ģimenes – bērnu izklaidei būs pieejami trīs rotaļu laukumi, kā arī aicinām ņemt līdzi Beyblade virpuļdisku rotaļlietas, lai parādītu visiem savas prasmes īpaši šim notikumam rīkotajās sacensībās. Mīļi tiek gaidīti arī viesi ar mājdzīvniekiem. Ja dodas uz pasākumu ar auto vai velo, teritorijā ir pieejamas ērtas stāvvietas. Ieeja pasākumā bez maksas!

FOTO: publicitātes

Uz augšu