"airBaltic" vasarā starp Rīgu un Liepāju pārvadāti gandrīz 5000 pasažieru

FOTO: Paula Čurkste / LETA

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" šovasar maršrutā starp Rīgu un Liepāju pārvadājusi vairāk nekā 4700 pasažieru, kas ir par 56% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn, aģentūru LETA informēja "airBaltic" pārstāvji.

"Šajā vasaras sezonā mēs palielinājām iekšzemes lidojumu skaitu uz Liepāju no trim līdz pieciem reisiem nedēļā, un mēs redzam, ka pasažieru pieprasījums ir ievērojami pieaudzis. Mēs turpinām attīstīt šo maršrutu, ziemas mēnešos palielinot reisu skaitu no trim līdz četriem lidojumiem nedēļā," norādīja "airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss.

Viņš pauda, ka šis iekšzemes maršruts uzlabo savienojumus starp abām pilsētām, kā arī no Liepājas uz galamērķiem "airBaltic" maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 

"Palielinot lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju, mēs vēl vairāk uzlabosim Liepājas savienojamību ar pārējo pasauli. Šāds iekšzemes pakalpojums ir nozīmīgs reģiona ekonomikai. Mēs piedāvājam uzlabotu savienojamību gan biznesa, gan atpūtas ceļotājiem," teica Gauss.

Vasaras sezonā "airBaltic" no Rīgas uz Liepāju lidojumus veic piecas reizes nedēļā ar "Bombardier Q400 NextGen" lidmašīnu, pasažieriem ceļā pavadot aptuveni 40 minūtes. 

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka "airBaltic" peļņa pagājušajā gadā pieauga par 46%, sasniedzot 5,4 miljonus eiro, bet kompānijas ieņēmumi palielinājās par 18% un bija 408,7 miljonu eiro apmērā.

"airBaltic" nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 70 galamērķiem, kā arī "airBaltic" piedāvā tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas. Latvijas valstij pieder 80,05% "airBaltic" akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - gandrīz 20% akciju.

Uz augšu
Back