Vairāku auto sadursmju dēļ apgrūtināta satiksme uz Dienvidu tilta

FOTO: Artūrs Krūmiņš/TVNET

Otrdienas vakarā uz Dienvidu tilta notikuši trīs satiksmes negadījumi, kā rezultātā uz tilta apgrūtināta satiksme, informēja Valsts policijā.

Pirmais negadījums uz Dienvidu tilta noticis plkst.17.16 virzienā no Pārdaugavas uz Lubānas ielu, kur sadūrušās divas vieglās automašīnas "Mercedes-Benz" un "Renault", kā arī "Rīgas Satiksmes" autobuss.

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka šajā sadursmē cietuši abu vieglo auto vadītāji, kuri nogādāti ārstniecības iestādē.

Savukārt otrs negadījums noticis turpat plkst.18.13, bet pretējā virzienā - uz Pārdaugavu, kur saskrējušās trīs automašīnas - "Toyota", "Renault" un "Volkswagen". Šajā satiksmes negadījumā nav cietušo.

Trešais negadījums noticis plkst.17.59 uz Dienvidu tilta nobrauktuves Slāvu aplī, saduroties vieglajai automašīnai "Opel" un kravas automašīnai "Man". Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka arī šajā negadījumā nav cietušo.

Tā kā šajā apvidū notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi un satiksme ir ierobežota, Valsts policija aicina autovadītājus izvēlēties citu maršrutu.

Vienlaikus Valsts policijā aicināja ievērot laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot drošu distanci.

Uz augšu