Brīvdienu horoskops: kas tevi gaida un no kā jāuzmanās

FOTO: Unsplash, Anna Sastre

Uzzini, kas tevi gaida brīvdienās. 

SESTDIENA

AUNS Zvaigznes iesaka būt nedaudz izvēlīgākam, izraugoties kompanjonus atpūtas pasākumiem. Ja aicināsi līdz mazpazīstamas personas, prieka vietā, vari piedzīvot sarūgtinājumu vai pat kaunu.

VĒRSIS Tev svarīga liksies tieši atpūta mājinieku lokā! Trokšņi un saviesīga rosība, ārpus mājām, nesniegs tev gandarījumu. Vakarā noskaties, kādu labu filmu un savlaicīgi dodies pie miera!

DVĪŅI Mierīgi ļausies pārdomām par padarīto. Ja būsi gandarīts ar saviem sasniegumiem, aktīvi kaldināsi turpmākos plānus. Attiecībās ar ģimenes locekļiem būsi neraksturīgi noslēgts un noslēpumains.

VĒZIS Cenšoties rast garīgo līdzsvaru, kāds Vēža zīmes pārstāvis iegriezīsies vietās, kuras līdz šim nav izraisījušas ne mazāko interesi. Izkop attiecības ar otro pusīti, neļauj tām ritēt pašplūsmā!

LAUVA Piedzīvojumu meklētāji mācēs prasmīgi atrast sev nervus kutinošas situācijas. Tikai svarīgi atcerēties par mēra izjūtu, nekļūt pārgalvīgam. Vakarā tava uzmanības būs piesaistīta otrajai pusītei.

JAUNAVA Kāds notikums izraisīs tevī pretrunīgas emocijas. Neesi pesimists, notici tam, ka visas ķibeles reiz beidzas un tām seko prieka pilni brīži! Ja vēlies, dienu vari velti dažāda veida remontdarbiem.

SVARI Centies mierīgāk izturēties pret apkārtējo īpatnībām, neaizmirst, ka neviens nav ideāls. Ja rodas neskaidrības attiecībās ar mājiniekiem, mierīgi izrunājies, nepaaugstini balss toni! Šodien atturies no alkohola.

SKORPIONS Tieksies būt domubiedru vidū, pārrunāt šā brīža politiskās, ekonomiskās aktualitātes un vienkārši aizmirst par visu, kas skar ikdienas rutīnu, pienākumus. Vakarā vari nobriest saviesīgam pasākumam.

STRĒLNIEKS Daudz enerģijas var nākties izlietot, lai nogludinātu sadzīvē radušās domstarpības ar tuviniekiem. Dodoties iepirkties, naudas maku labāk uzticēt otrai pusītei, jo tevī var mosties izšķērdīgums.

MEŽĀZIS Vairāk laika velti tuviniekiem un ģimenes ligzdiņas uzspodrināšanai. Brīvajiem Mežāža zīmes pārstāvjiem būtu jāpārvar mulsums un jāatrod sevī drosme attiecību uzsākšanai!

ŪDENSVĪRS Apkārtējo rīcībā saskatīsi ne mazums aplamību, tomēr tas nenozīmē, ka tev uzreiz jāsteidz palīgā ar padomu. Pareizāk būtu sniegt savu skatījumu uz notiekošo, tikai tad, ja tev to kāds palūdz.

ZIVIS Klusums un ģimeniskā pavarda gaisotne būs tas, kas tev šobrīd būs patiesi nepieciešams. Nav vēlams apmeklēt skaļus, sabiedriskos pasākumus, tie tikai lieki satrauks tevi. Vari ļauties pirts procedūrām.

SVĒTDIENA

AUNS Tu centīsies pavadīt dienu pēc iespējas lietderīgāk. Kādam Auna zīmes pārstāvim tas nozīmēs mājas uzkopšanu, vēl kādam zināšanu apguvi, savukārt citam, pilnīgu laika veltīšanu savām atvasītēm.

VĒRSIS Ar jūtamu skepsi noraudzīsies uz tiem, kuri bez liekas apdomāšanās iesaistās avantūrās un pakļauj sevi nevajadzīgam riskam. Saskarsmē ar otro pusīti centīsies būt maigs un pretimnākošs.

DVĪŅI Ja vienam izklaidēties nav gana liela luste, droši aicini līdzi mīļoto cilvēku un tuvākos draugus. Labs laiks, lai uzturētos sabiedrībā, paplašinātu savu paziņu, domubiedru loku, gūtu jaunus iespaidus.

VĒZIS Šī diena solās būt emocijām bagāta. Tu vēlēsies pēc iespējas vairāk laika pavadīt kopā ar saviem tuviniekiem. Būsi jautrs un asprātīgs, attiecībā pret otro pusīti, izrādīsi patiesas rūpes un maigumu.

LAUVA Tu spēsi atrast kontaktu ar visa gada gājuma cilvēkiem. Atbilstoša diena gan saviesīgiem pasākumiem, gan radoša rakstura aktivitātēm. Mīļotais cilvēks vēlēsies vairāk laika pavadīt divatā.

JAUNAVA Lielu uzmanību pievērsīsi savam ārējam tēlam. Skaistumkopšanas procedūras būs veiksmīgākas, ja uzticēsies profesionāļu prasmīgajām rokām. Pēcpusdienu pavadi kopā ar atvasītēm.

SVARI Būsi diezgan neizlēmīgs, proti, situācijās, kad otrā pusīte gaidīs konkrētu rīcību, tu labprātāk paiesi nostāk un pavērosi notiekošo no malas. Šī nav pati piemērotākā diena nopietniem attiecību jautājumiem.

SKORPIONS Nekļūsti pār mēru nosodošs pret līdzgaitniekiem, labāk sniedz apkārtējiem savus padomus un iedrošinājumu. Mīlas dzīvē vairāk rēķinies ar otro pusīti, neaizskart viņas dvēseles smalkākās stīgas!

STRĒLNIEKS Rīta cēliens būs patiesi veiksmīgs visa veida radošai darbībai. Savukārt, pēcpusdiena itin labi noderēs saskarsmes jautājumu risināšanai un neatliekamiem saimniecības darbiem.

MEŽĀZIS Attiecībās ar apkārtējiem var parādīties saspīlējums. Šobrīd ieteicamāk izklaidēties individuāli, baudīt mājas mieru un klusumu. Kādam Mežāzim diemžēl var saasināties hroniska rakstura kaites.

ŪDENSVĪRS Būsi apņēmīgs un enerģisks. Neskatoties uz brīvdienu, pavisam mierīgi vari nolemt veltīt laiku jauna biznesa plāna izstrādei. Palīdzīgu roku šajā lietā, var sniegt tieši otrā pusīte.

ZIVIS Kādu Zivs zīmes pārstāvi šobrīd var pārņemt īsts iepirkšanās drudzis. Nav izslēgts, ka atgriežoties no veikala secināsi, ka esi iztērējis stipri vairāk nekā šobrīd to vari atļauties, taču par to īpaši nebēdāsi.

Uz augšu