Visās "Latvijas pasta" nodalās iespējams norēķināties ar bezkontakta kartēm

FOTO: Ieva Leiniša / LETA

Uzlabojot maksājumu ērtības "Latvijas Pastā", uzņēmums īstenojis jaunākās paaudzes maksājumu karšu termināļu ieviešanu visās pasta nodaļās, portāls TVNET uzzināja uzņēmumā "Latvijas Pasts". 

Ar maksājumu kartēm tagad var norēķināties visās 377 Latvijas Pasta nodaļās gandrīz 600 klientu apkalpošanas kasēs. Maksājumu karšu termināļi ļauj norēķināties ar bezkontakta tehnoloģijas maksājumu kartēm - par izmantotajiem pakalpojumiem Latvijas Pasta nodaļās šādu norēķinu īpatsvars sasniedz jau 35% no kopējā bezskaidras naudas maksājumu apjoma.

Latvijas Pasts realizējis jaunākās paaudzes maksājumu karšu termināļu ieviešanu gandrīz 600 darbavietās visās 377 pasta nodaļās, kas uzsākta līdz ar jau noslēgušos pasta tīkla tehnoloģiskās modernizācijas projektu, modernizējot kases sistēmas un nodrošinot elektroniskā paraksta ierīces par reģistrēto sūtījumu saņemšanu.

"Latvijas Pasta ikdienas darbs ir saistīts ar klientu apkalpošanu, tāpēc aktīvi izzinām savu klientu vēlmes, lai pasta pakalpojumu izmantošana arvien vairāk atbilstu pieprasījumam. Modernas norēķinu iespējas ne tikai pilsētu, bet arī reģionu pasta nodaļās paplašina pasta pakalpojumu saņemšanu, paātrina apkalpošanu un veicina mūsu klientu apmierinātību. Esam novērojuši, ka mūsu klienti ir aktīvi bezkontakta karšu izmantotāji, tāpēc esam gandarīti, ka ejam vienā solī ar modernajām tehnoloģijām," uzsver Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.

No kopējā klientu darījumu apjoma, pasta nodaļās ar bezskaidriem maksājumiem norēķinoties par precēm un pakalpojumiem, 35% gadījumos izmantotas bezkontakta kartes.

Maksājumu karšu termināļu ieviešana nodrošināta sadarbībā ar akciju sabiedrību Banka "Citadele".

"Latvijas Pasts" pēdējos gados aktīvi īsteno dažādus pasta pakalpojumu servisa, kvalitātes un pasta sūtījumu piegādes procesu pilnveidošanas projektus.

Uz augšu