Pk, 2.06.2023.

Martā dzīvokļu piedāvājums Rīgā kopumā samazinājies par 5%

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Daudzdzīvokļu ēka. Ilustratīvs attēls
Daudzdzīvokļu ēka. Ilustratīvs attēls Foto: Edijs Pālens/LETA

 Šā gada gada martā dzīvokļu piedāvājums Rīgā, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, kopumā samazinājās par 5%, bet Rīgas lielākajos mikrorajonos tas samazinājās par 6%, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus apskatā.

Salīdzinot ar 2019.gada martu, dzīvokļu piedāvājums kopumā bija mazāks - kopējais dzīvokļu piedāvājumu skaits un arī lielāko mikrorajonu dzīvokļu piedāvājums bija mazāks par 8% nekā pirms gada.

Apkopojot dzīvokļu piedāvājumu skaitu Rīgas mikrorajonos, "Arco Real Estate" speciālisti secinājuši, ka martā vislielākais tas bija Purvciemā, savukārt vismazākais - Bolderājā.

Pagājušajā mēnesī Rīgas lielākajos mikrorajonos dzīvokļu piedāvājumu skaits lielākoties samazinājās. Visvairāk piedāvājumu skaits saruka Bolderājā - par 26%. Atsevišķos mikrorajonos piedāvājumu skaits palielinājies - lielākais dzīvokļu piedāvājumu skaita pieaugums konstatēts Juglā, kur tas palielinājās par 22%. 

Analizējot piedāvājuma skaitu proporcionāli mikrorajona lielumam, proti, pēc iedzīvotāju skaita, vislielākais piedāvājums martā konstatēts Mežciemā un Āgenskalnā, turpretī Bolderājā piedāvājumu skaits proporcionāli bija vismazākais.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu