"Tallink" veiks prāmja reisus starp Rīgu un Stokholmu

TVNET/LETA
"Tallink" veiks prāmja reisus starp Rīgu un Stokholmu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3
Prāmis "Tallink". Ilustratīvs attēls.
Prāmis "Tallink". Ilustratīvs attēls. Foto: Andrejs Baburovs/LETA

Igaunijas prāmju operatoram "Tallink" atļauts trešdien, 29.aprīlī, veikt reisu Rīga-Stokholma, bet ceturtdien, 30.aprīlī, - reisu Stohkolma-Rīga, liecina informācija Satiksmes ministrijas mājaslapā.

Reiss no Rīgas izbrauks 29.aprīlī plkst.16 un ieradīsies Stokholmā 30.aprīlī plkst.11. Savukārt reiss no Stokholmas izbrauks 30.aprīlī plkst.16 un ieradīsies Rīgā 1.maijā plkst.12.

Abi reisi paredzēti Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) iesniegtajā sarakstā esošajiem komersantiem vai komersantu norādītajiem pasažieriem un jūrniekiem, lai viņi varētu nokļūt darba vietā uz kuģa. 

Savukārt, ja paliek brīvas vietas uz prāmja, reisam Stokholma-Rīga biļetes var pārdot sarakstā neiekļautiem pasažieriem. Ja biļetes tiks pārdotas sarakstā neiekļautiem pasažieriem, tiem jānorāda informācija par transportlīdzekli nokļūšanai dzīvesvietā, kā arī nokļūšanas vietas adrese.

Savukārt Ārlietu ministrija mikroblogošanas vietnē "Twitter" raksta, ka "Šis nodarbinātības reiss pieejams arī citiem pasažieriem, tostarp ar auto". Biļešu rezervācija iespējama pa telefona numuru +371 67099700 vai epasta adresi booking@tallink.lv. Satiksmes ministrija skaidroja, ka arī šis attiecas tikai uz reisu Stokholma-Rīga.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu