"Tallink" prāmju reisus no Rīgas uz Stokholmu atsāks tikai ar vienu prāmi

TVNET/LETA
"Tallink" prāmju reisus no Rīgas uz Stokholmu atsāks tikai ar vienu prāmi
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Foto: Paula Čurkste / LETA

Igaunijas prāmju operatoram "Tallink" atsākot pasažieru pārvadājumus, no Rīgas uz Stokholmu kursēs tikai viens prāmis līdzšinējo divu vietā, piektdien uzņēmuma rīkotajā vebinārā teica "Tallink Grupp" galvenais izpilddirektors Pāvo Negene.

Uzņēmums pieņēmis lēmumu, ka šovasar tas attiecīgajā maršrutā nevarēs atsākt darbību ar diviem prāmjiem. Savukārt par otra prāmja pievienošanu lems atkarībā no situācijas. 

Tāpat "Tallink Grupp" galvenais izpilddirektors teica, ka uzņēmums ir informējis valstu valdības, ka vismaz pirmo mēnesi uz prāmju reisiem tiks pārdotas biļetes, kas atbilst pusei no prāmju kapacitātes.

Negene teica, ka atkarībā no tā, vai Latvijas tirgus atdzīvosies, uzņēmums varēs runāt par darba attiecību atjaunošanu arī ar atlaistajiem darbiniekiem. 

Jau ziņots, ka aprīļa vidū sākās "Tallink Latvija" darbinieku kolektīvas atlaišanas process, skarot 550 strādājošos. Atlaišanas process skar apkalpes locekļus uz kuģiem "Isabelle" un "Romantika", kas kursē ar Latvijas karogu, kā arī uzņēmuma krasta darbiniekus Latvijā, taču vairākums darbinieku, uz kuriem attiecas atlaišana, ir kuģu apkalpojošais personāls.

"Tallink Latvija" reģistrēts 2005.gadā, un tā pamatkapitāls ir 35 560 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu