Pirmais "Burger King" restorāns Latvijā tiks atvērts "Akropolē"

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 6
Foto: Reuters / Scanpix

Igaunijas prāmju operators "Tallink Grupp" ("Tallink") pirmos "Burger King" restorānus Latvijā un Lietuvā atvērs tirdzniecības centrā "Akropole" Rīgā un "Akropolis" Viļņā, aģentūru LETA informēja "Tallink Grupp" pārstāvji. 

Restorāni tiks atvērti 2020.gada otrajā pusē. 

"Tallink Grupp" "Burger King" franšīzes atvēršanas projekta vadītāja Baltijas valstīs Katre Kevaska skaidroja, ka mērķis ir atvērt restorānus populārās vietās, lai tie būtu uzreiz pamanāmi un veiksmīgi darbotos no pirmās dienas. Viņa pauda pārliecību, ka "Akropole" un "Akropolis" iepirkšanās centri reizē ar ciešo sadarbību ar "Akropolis Group", ļaus "sekmīgi ieiet Latvijas un Lietuvas ātrās ēdināšanas tirgos, tādējādi ieliekot labu pamatu tālākai "Burger King" franšīzes paplašināšanai šajos tirgos".

Uzņēmums atvēra pirmos "Burger King" restorānus Tallinā, Igaunijā, šogad maijā. Kopumā uzņēmums Baltijas valstīs plāno atvērt vairāk nekā 40 "Burger King" restorānus, tādā veidā radot vairāk nekā 800 jaunu darbavietu. 

Jau ziņots, ka pērn rudenī "Tallink" ieguva franšīzes tiesības Baltijas valstīs globālajai ātrās ēdināšanas ķēdei "Burger King". 

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 6

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu