T, 30.11.2022.

Samsung prezentē jauno Galaxy Note20 sēriju un vēl četras jaudīgas ierīces

TVNET | FINANCENET
Samsung prezentē jauno Galaxy Note20 sēriju un vēl četras jaudīgas ierīces
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Trešdien Samsung Electronics iepazīstināja ar jaunu mobilo ierīču komplektu – līdz šim jaudīgākajiem viedtālruņiem Galaxy Note20 un Galaxy Note20 Ultra, planšetdatoriem Tab S7 un S7+, premium klases viedpulksteni Galaxy Watch3, bezvadu austiņām Galaxy Buds Live un nākamās paaudzes salokāmo viedtālruni Galaxy Z Fold2.

Galaxy Note20 - līdz šim jaudīgākā Samsung viedtālruņu sērija

Sērijai ir divas versijas: Galaxy Note20 Ultra, kas vairāk pielāgota tiem, kuri telefonu izmanto kā palīgu darbā, lai sasniegtu maksimālu produktivitāti un ātrumu, un Galaxy Note20, kas piemērota tiem, kuri ikdienā ne tikai regulāri strādā ar telefonu, bet arī izmanto to atpūtai, īpaši videospēļu spēlēšanai. 

Galaxy Note20 sērijas telefoni ir ir aprīkoti ar līdz šim ātrāko pieejamo procesoru. Ierīces piedāvā progresīvas tehnoloģijas un savā klasē labāko mobilo telefonu lietojamību, nemainot Note sērijai raksturīgo dizainu. Pirmo reizi Galaxy Note20 sērijas Note20 Ultra telefons piedāvā Dynamic AMOLED 2X ekrānu ar mainīgu atsvaidzes ātrumu. Piemēram, ja lietotājs skatās filmu, ekrāns pielāgosies 34-60Hz atsvaidzes ātrumam, ja spēlēs videospēli – 120Hz. Telefonam ir ietilpīgs akumulators, kurš nav bieži un ilgi jālādē, jo 30 minūšu laikā tas no 0% tiek uzlādēts līdz pat 50%.

Foto: Publicitātes foto

Viedtālrunis kā dators

Galaxy Note20 sērija dod iespēju paveikt darba uzdevumus ātri un ērti. Kopš 2011. gada Galaxy Note irbulis S Pen un Samsung Notes ir izstrādāti, lai imitētu rakstīšanu ar roku, papīra vietā izmantojot viedtālruņa ekrānu un rakstāmpiederumu aizstājot ar digitālu pildspalvu. Šīs galvenās Note funkcijas ir uzlabotas jaunajā Galaxy Note20 sērijā, un ieviestas arī Tab S7 un Tab S7+ planšetdatoros. Sadarbība ar Samsung ilggadējo partneri Microsoft nodrošina nemanāmu savienojamību arī ar Windows datoriem. 

Uzlabotais S Pen irbulis: tas piedāvā veikt pierakstus ikreiz, kad rodas iedvesma, nodrošinot vēl labāku skāriena precizitāti. Jaunajam S Pen irbulim ir iekļauti pieci jauni žesti jeb gaisa komandas, kas palīdz ērtāk un ātrāk kontrolēt savu tālruni attālināti, izmantojot roku kustības. 

Samsung Notes: Lai palīdzētu veikt, rediģēt un dalīties ar pierakstiem viedtālrunī, planšetdatorā vai datorā, Samsung Notes piedāvā automātiskas saglabāšanas un sinhronizācijas iespējas, kā arī nekārtīgu rokrakstu pārvērš salasāmā formā. Braucot mašīnā vai ejot uz darbu, var vienkārši un ātri veikt pierakstus, rediģēt PDF failus vai Microsoft PowerPoint prezentācijas.

Foto: Publicitātes foto

Strādā gudri, integrējot vairākas ierīces: Jaunos viedtālruņus ir iespējams savienot ar datoru, izmantojot Link To Windows  funkciju. Telefons automātiski savienojas ar datoru pēc noklusējuma, sniedzot ērtu pieeju tajā esošajām lietotnēm, piemēram, foto galerijai vai atgādinājumiem. Visi veiktie pieraksti ir pieejami un redzami vairākās lietotnēs, sinhronizējot Samsung Notes ar Microsoft OneNote, Microsoft Outlook, To Do un Teams. 

Samsung ievērojami palielinājis viedtālruņa veiktspēju, savienojamību, ekrāna izmēru un kvalitāti. Šajā sērijā ietilpst arī profesionāla līmeņa rīki fotoattēlu uzņemšanai un kinematogrāfisku video veidošanai, kā arī uzlabotas iespējas vairākuzdevumu režīmā.

Videospēles Galaxy Note20 sērijā: Videospēlēm tiek nodrošināta īpaši ātra un zema latentuma jeb aizkaves 5G tehnoloģija un Wi-Fi 6 pieslēgums. Lielais telefona ekrāns un visātrākais procesors, kas līdz šim pieejams Galaxy sērijas telefoniem, padara Galaxy Note20 par kabatas izmēra videospēļu ierīci, ko var paņemt līdzi jebkurā laikā un spēlēt jebkurā vietā. 

Profesionālu video uzņemšana ar telefonu: ar ekrāna malu attiecību 21:9 un 24 kadru ierakstīšanu, Galaxy Note20 sērijas 8K kamera ļauj nofilmēt īpaši augstas izšķirtspējas un profesionālas kvalitātes video. Pro Video režīmā ar augstas kvalitātes fokusu, audio, ekspozīcijas, apgaismojuma, tālummaiņas rīkiem un fotografēšanu ar 120 kadriem sekundē, var uzņemt kinematogrāfa cienīgu video. Jaunais automātiskās fokusēšanas lāzera sensors nodrošina precīzu fokusu, bet Pro objektīvi un uzlabotā tālummaiņa ļauj iegūt īpaši skaidras attēla detaļas. Kopā ar bezvadu austiņām Galaxy Buds Live var ierakstīt kristāldzidru audio neatkarīgi no tā, cik daudz trokšņu ir fonā.

Lielāks ekrāns ar uzlaboto Samsung DeX: pirmo reizi, izmantojot Samsung DeX, bezvadu režīmā var savienot Galaxy Note20 sērijas ierīces ar Smart TV. Tādējādi var pārvaldīt divus ekrānus vienlaicīgi, Galaxy Note20 un televizora ekrānu, lai spēlējot videospēles vai sūtot īsziņas, varētu dalīties ar citu saturu, kas pieejams telefonā. 

Foto: Publicitātes foto

Savstarpēji integrējama Galaxy ekosistēma

Jaunais viedtālrunis, savienots ar citiem Samsung Galaxy papildinājumiem, Galaxy Tab S7 un Tab S7+, Galaxy Watch3 vai Galaxy Buds Live, sniedz vēl vairāk iespēju un padara ikdienas darbu sakārtotu, ātrāku un produktīvāku.

Planšetdatori Galaxy Tab S7 un Tab S7+

Galaxy Tab S7 un Tab S7+ ir universāli dažādu izmēru, 11 un 12,4 collu planšetdatori, kas nodrošina tādas pašas funkcijas kā dators, bet ir vieglāk pārnēsājami un ērtāk lietojami. Tāpat kā jaunie Galaxy Note sērijas telefoni, planšetdatori aprīkoti ar jaunāko procesoru, tastatūru, modernizētu S Pen un Samsung Notes. 

Viedpulkstenis Galaxy Watch3

Galaxy Watch3 ir vizuāli pievilcīgs un ērts premium klases viedpulkstenis, kas seko līdzi lietotāja fiziskajām aktivitātēm, miegam un labsajūtai. Kritiena vai cita negadījuma brīdī strādā kritiena noteikšanas funkcija, kas automātiski nosūta SOS ziņojumu ārkārtas kontaktpersonām.

Bezvadu austiņas Galaxy Buds Live

Samsung Galaxy Buds Live ir stilīgas, ērtas un ergonomiskas bezvadu austiņas, kas aprīkotas ar 12 mm skaļruni un basu sistēmu, sniedzot dzīvu un bagātīgu skaņas kvalitāti. Galaxy Buds Live aprīkoti ar trim mikrofoniem un balss uztveršanas ierīci, kā arī aktīvo trokšņu samazināšanas funkciju, kas slāpē apkārtējos trokšņus.

Salokāmais viedtālrunis Galaxy Z Fold2

Ņemot vērā lietotāju atsauksmes par salokāmajiem viedtālruņiem jaunais, nākamās paaudzes viedtālrunis Galaxy Z Fold2 ir papildināts ar vairākiem atjauninājumiem un uzlabotām funkcijām. Galaxy Z Fold2 komplektā ir divi Infinity-O ekrāni - vāka ekrāns ir 6,2 collas, bet galvenais ekrāns ir 7,6 collu liels.

Galaxy Note20 and Tab S7 sērija Baltijas valstīs būs pieejama no šī gada 21. augusta. Iepriekšpārdošanā Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Tab S7 un S7+, Galaxy Watch3, Galaxy Buds Live var pasūtīt jau tagad pie mobilo sakaru operatoriem un tiešsaistē, apmeklējot samsung.com. Galaxy Note20 viedtālruņi būs pieejami mistiski zaļā, mistiski pelēkā un mistiski bronzas tonī, bet Galaxy Note20 Ultra - mistiski melnā un mistiski bronzas tonī.

Foto: Publicitātes foto

Materiāls tapis sadarbībā ar Samsung

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu