P, 15.08.2022.

Kas saimniekos Rīgā? Mēra kandidātu debates

“Komforta zona”
Iļja Kozins
, Žurnālists
Kas saimniekos Rīgā? Mēra kandidātu debates
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4
Žurnālists Iļja Kozins un Rīgas mēra amata kandidāti Miroslavs Mitrofanovs (LKS), Viktors Valainis (ZZS) un Jānis Kuzins (LKS)
Žurnālists Iļja Kozins un Rīgas mēra amata kandidāti Miroslavs Mitrofanovs (LKS), Viktors Valainis (ZZS) un Jānis Kuzins (LKS) Foto: TVNET

29. augustā notiks Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas. Lai tev, TVNET lasītāj, būtu labāks priekšstats par cilvēkiem, kas nākamos nepilnus 5 gadus vēlas vadīt Rīgas domi, piedāvājam Rīgas domes mēra amata kandidātu debates. Debatēs tiks runāts par ielu un tiltu remontiem, rindām pašvaldības bērnudārzos, veloinfrastruktūru un citiem jautājumiem.

Trešajā debašu sērijā piedalījās Latvijas krievu savienības (LKS) mēra amata kandidāts Miroslavs Mitrofanovs, Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) mēra amata kandidāts Viktors Valainis un partijas “Jaunā saskaņa” (JS) otrais mēra amata kandidāts Jānis Kuzins.

Pirmajā debašu sērijā piedalījās saraksta Attīstībai/Par!, “PROGRESĪVIE” līderis Mārtiņš Staķis, sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” līderis Konstantīns Čekušins, Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Reģionu apvienības saraksta otrais numurs Edvards Smiltēns.  

Otrajā debašu sērijā piedalījās partijas “Gods kalpot Rīgai” mēra amata kandidāts Oļegs Burovs, Jaunās konservatīvās partijas mēra amata kandidāte Linda Ozola un partiju apvienības "Jaunā Vienotība" mēra amata kandidāts Vilnis Ķirsis.

Rīgas domes vēlēšanas notiks 29.augustā. Vēlēšanu dienā vēlēšanu iecirkņi būs atvērti no plkst.7 līdz 22.

Iepriekšējās balsošanas dienas būs trešdiena, ceturtdiena un piektdiena pirms vēlēšanu dienas. Trešdien, 26. augustā, vēlēšanu iecirkņi būs atvērti no plkst.16 līdz 21; ceturtdien, 27.augustā, no plkst.9 līdz 16, bet piektdien, 28.augustā - no plkst.12 līdz 20.

Balsošanas dokuments Rīgas domes vēlēšanās ir pase vai personas apliecība (eID).

Tiesības piedalīties Rīgas domes vēlēšanās ir Latvijas un citu Eiropas Savienības dalībvalstu pilsoņiem no 18 gadu vecuma, kuriem ir reģistrēta dzīvesvieta Rīgas administratīvajā teritorijā 90 dienas pirms vēlēšanu dienas (līdz 31. maijam) vai Rīgas administratīvajā teritorijā pieder nekustamais īpašums un reģistrējās balsošanai līdz 15. augustam.

Visiem vēlētājiem jābūt reģistrētiem vēlētāju reģistrā.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu