Traģiskā motocikla un mikroautobusa sadursmē Daugmalē viens bojāgājušais

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Vakar Latvijā reģistrēti 87 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens, bet cieta 18 cilvēki, informēja Valsts policija

Vakar ap plkst.18 Ķekavas novada Daugmalē, ceļa remontdarbu zonā, motocikls "Harley Davidson" ieskrējis stāvošā mikroautobusā "Renault Master".

Kā vēsta policija, ceļu satiksmes negadījuma rezultātā notikuma vietā gāja bojā motocikla pasažieris. Valsts policija turpina skaidrot precīzus notikušā apstākļus.

Ceturtdien 11 cilvēki cietuši avārijās Rīgā un tās apkārtnē, pieci - Vidzemē, bet pa vienam - Latgalē un Kurzemē. Četri no cietušajiem bija velosipēdisti, bet divi - gājēji, un vairums no viņiem iekļuva negadījumos galvaspilsētā.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi deviņus autovadītājus: četrus - Rīgas reģionā, trīs - Zemgalē, bet pa vienam - Kurzemē un Vidzemē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 235 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīts 131 autovadītājs, Vidzemē - 37, Kurzemē - 27, Latgalē - 21, bet Zemgalē - 19 autovadītāji. Galvaspilsētā kāds autovadītājs sodīts arī par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 380 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Uz augšu
Back