S, 28.01.2023.

"Rīga Plaza" pārdots igauņu uzņēmējiem

TVNET/LETA
"Rīga Plaza" pārdots igauņu uzņēmējiem
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Tirdzniecības centrs «Rīga Plaza»
Tirdzniecības centrs «Rīga Plaza» Foto: «Apollo»/R.Oliņš

Par tirdzniecības un izklaides centra "Riga Plaza" jaunajiem īpašniekiem trešdien kļuvuši Igaunijas uzņēmēji - uzņēmums "Summus Capital" un finanšu investors Ivars Vendelins, aģentūru LETA informēja darījuma konsultantu "Zenith Family Office" pārstāvji.

Kā norāda konsultanti, jaunie akcionāri ir "Summus Capital", kam pieder viens no lielākajiem privātā nekustamā īpašuma portfeļiem Baltijā, kā arī Ivars Vendelins, kurš darījumā bija iesaistīts kā finanšu investors.

Darījuma puses vienojušās neizpaust pirkuma summu. Darījumu finansēja "Luminor Bank".

Kā liecina Zemesgrāmatas informācija, "Riga Plaza" ēka Mūkusalas ielā kopš 2016.gada pieder SIA "LSREF3 Riga Plaza". Atbilstoši "Firmas.lv" datiem, šī uzņēmuma īpašnieki kopš šīs nedēļas ir SIA "Loft Office", kas pastarpināti pieder "Summus Capital" un Vendelinam. Kā "LSREF3 Riga Plaza" patiesie labuma guvēji norādīta Krievijas pilsone Gaļina Skvorcova un Vendelins.

Iepriekš "LSREF3 Riga Plaza" piederēja Luksemburgā reģistrētam uzņēmumam "LSREF3 Latvia Investments", bet patiesais labuma guvējs bija Īrijas pilsonis Džons Patriks Greikens.

Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, 2016.gadā SIA "Dīksna" pārdeva "Riga Plaza" par 93,4 miljoniem eiro globālam investīciju fondam, kura nosaukums netika atklāts. Atbilstoši Zemesgrāmatas informācijai 2016.gadā, kad "LSREF3 Riga Plaza" iegādājās "Riga Plaza" ēku no SIA "Dīksna", oficiāli uzrādītā darījuma summa bija 91,88 miljoni eiro.

2009.gadā atklātā tirdzniecības un izklaides centra kopējā iznomājamā platība ir 50 000 kvadrātmetri, un "Riga Plaza" ir vairāk nekā 170 nomnieku. Tirdzniecības un izklaides centrs "Riga Plaza" atrodas Rīgā, Mūkusalas ielā, pie Salu tilta.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu