Brīdinājums!

Šo lapu nedrīkst atvērt, ja Tev vēl nav 18 gadu.

Man jau ir 18 Man vēl nav 18

Kāda seksa rotaļlieta ir vispiemērotākā tavai zodiaka zīmei?
“Baudas kalendāra” horoskops

Raksta turpinājums
1 / 11
Nākamais
FOTO: Shutterstock

Pat vislielākie astroloģijas noliedzēji saspicē ausis, nejauši izdzirdot sarunā vārdu salikumu “seksa horoskops". Mīlas rotaļas ir nodarbe, kas nevienu nespēj atstāt vienaldzīgu, un cilvēki jau izsenis ir likuši lietā dažādus paņēmienus, lai uzzinātu partnera spējas intīmajā frontē. Astrologu ieskatā ir svarīgi pievērst uzmanību dzimšanas datumam, jo tas par mīlnieka slēptākajām vēlmēm var pastāstīt daudz vairāk nekā kājas izmērs vai deguna lielums.

Ņemot vērā katras zodiaka zīmes raksturojumu un konsultējoties ar intīmpreču veiklu tīklu “SexyStyle”, piemeklējām katrai zīmei atbilstošu seksa rotaļļietu, lai pikantas svētku dāvanas izvēle būtu nekļūdīgs trāpījums desmitniekā.

AUNS

21. marts – 20. aprīlis

FOTO: Shutterstock

Kā jau ierasts, zodiaka zīmju parādi atklāj Auni. Pēc savas dabas un būtības viņi ir dzimuši līderi, kas apveltīti ar īpašu magnētismu un bieži atrodas uzmanības centrā. Attiecībās Auni ir ļoti aktīvi un impulsīvi, bet cenšas neiemīlēties līdz ausīm un saglabāt savu neatkarību. Kas attiecas uz gultas priekiem, tad šajā jomā Auns ir par vienlīdzību, dodot tikai tik daudz, cik saņem pretī. Aunu svarīgākās erogēnās zonas ir galvas āda un vēdera lejasdaļa. Sekss ar šiem aktīvajiem ragaiņiem ir kā traka, agresīva un neapturama sacensība.

Ideāla intīmā rotaļlieta Aunam ir vibroola, kuru var izmantot gan kopā ar partneri, gan solo rotaļām. Vīrieši Auni izjutīs baudu, kontrolējot partneres uzbudinājuma līmeni, bet ar tehnisku prātu apveltītās Aunu sievietes novērtēs vibroolas daudzveidīgās vadības iespējas, veidojot savus baudas ritmus un kompozīcijas.

Par vibroolām un to, kas jāņem vērā, izvēloties šīs mantiņas, stāstījām šajā rakstā 

VĒRSIS

21. aprīlis – 20. maijs

FOTO: Shutterstock

Piesardzīgie un apdomīgie Vērši seksa partneri izvēlas ļoti rūpīgi, jo, atrodot savu otro pusīti, Vērsis iemīlas uz mūžu. Vērši ir maigas pavedināšanas meistari un īsteni dzīves baudītāji – viņiem patīk sevi palutināt ar izsmalcinātiem ēdieniem, kvalitatīviem dzērieniem un kaislīgu seksu. Šīs zodiaka zīmes pārstāvju jutīgākā erogēnā zona ir kakls. Spēcīgie un jutekliskie Vērši gultas priekos ir patiesi nenogurdināmi.

Gultā Vērši ir tradicionālu vērtību piekritēji, tādēļ novērtēs klasiska veida stimulāciju. Šīs zīmes pārstāvji labprāt izbauda arī solo rotaļas, nežēlojot laiku, lai izzinātu sava ķermeņa iespējas un slēptākās vēlmes. Vispiemērotākā dāvana nenogurdināmajiem ragaiņiem būs multifunkcionālais vibrators jeb “zaķītis” dāmām un masturbators kungiem.

Multifunkcionālo vibratoru daudzveidību atklājām šajā rakstā, bet te skaidrojām, kas ir masturbatori un kā šis ierīces izmantot.

Lasi tālāk, lai uzzinātu, kādas ir pārējo zodiaka zīmju pārstāvju seksuālam raksturojumam atbilstošākās intīmās rotaļlietas!

Raksta turpinājums
1 / 11
Nākamais
Uz augšu
Back