Čūskas mēle un elfu austiņas – plastikas ķirurģe atklāj šokējošākās klientu vēlmes

FOTO: Ekrānšāviņš

Plastikas ķirurģe Evija Rodke-Sproģe atklāti pastāsta par šokējošākajām klientu vēlmēm, ar kādām nācies saskarties profesionālajā pieredzē. 

Svētdienas vakarā televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” šovā “Sapņu ķērājas” tika apspriesta mākslīgā skaistuma tēma. Una Ulme, Ieva Adamss, Grēta Peide un Liene Stepena ar dažādu sabiedrībā pazīstamu viesu palīdzību meklēja atbildes uz aktuāliem jautājumiem - no kura brīža skaistumkopšana kļūst par pieradumu, vai viss dabīgais ir daiļš un viss mākslīgais - samākslots un lieks? Kas sievietēm liek sevi pakļaut sāpīgām un reizēm neatgriezeniskām manipulācijām? Dāmas uz sarunu bija aicinājušas arī plastikas ķirurģijas, iespējams, daiļāko pārstāvi Latvijā - plastikas ķirurģi Eviju Rodki-Sproģi, kura atklāja gan šokējošus stāstus no savas profesionālās pieredzes, gan to, ko visbiežāk vēlas sevī mainīt pašas sievietes, bet ko - viņu partneri.

Dāmas interesējās, vai ir bijuši gadījumi, kad Evijas kabinetā ierodas pāri, kur iniciators sievietes ārējā skaistuma uzlabošanai ir tieši vīrietis. Uz ko saņēma lakonisku atbildi: “Mūsdienu sievietes ir tik pašpietiekamas! Viņas grib, atnāk un, ja viņām vajag, pašas uztaisa operāciju.” Biežāk esot gadījumi, kad vīrietis, kurš atnācis sievietei līdzi viņu atbalstīt, uzklausījis mediķu sacīto, mudina mīļoto vēlreiz pārdomāt, vai tiešām viņai tas ir vajadzīgs. Tāpat, tiesa gan, ļoti

reti, praksē nācies saskarties ar vīriešiem, kuri skaidri zina, kāda izmēra krūtis dzīvesbiedrenei vajadzīgas, jo plastikas ķirurģes kabinetā viesojušies jau iepriekš - ar citām partnerēm.

1

Savukārt, runājot par vispārsteidzošākajām vēlmēm, ar kurām klienti vērsušies pie Evijas, viņa min gadījumu, kad lūgts uztaisīt čūskas mēli, sašķeļot to uz pusēm. “Ja tu man prasi, vai es apsēdos, tad tas laikam bija tas mirklis,” sacīja Evija. Viņa arī bildīs, ka atteikusies taisīt operāciju klientiem viņa ir daudz biežāk, nekā piekritusi īstenot ieceres.

“Ne katram, kurš ienāk kabinetā, ir jāiegriež vai jāieinjicē. Sievietes nāk pēc padoma, un ne vienmēr esmu ķirurģe, citreiz esmu draudzene, citreiz seksopatologs, citreiz psihologs, bet citreiz profesionālis vai eksperts, kas paklausās un mēģina salikt sievietes domas pa plauktiņiem.”

1

Eksperte arī norāda uz milzīgo interneta ietekmi, kad, sekojot modei, rodas dažādas idejas par veicamajām manipulācijām – sākot ar kaķa acīm, izzāģētām ribām, taisnākām vai mazliet garākām kājām.

Savukārt pēc populārās sāgas “Gredzenu pavēlnieks” iznākšanas parādījusies vēlme tikt pie elfu austiņām.

1

Evija atklāti saka, ka viņa šādas operācijas neīsteno: “Te nav jautājums par to, vai es varētu to izdarīt. Te ir jautājums par ētiku un medicīnu vispār kā tādu, jo mēs jau pirmām kārtām esam ārsti.”

Uz augšu
Back