Piektdienas horoskops: kas tevi šodien gaida?

FOTO: unsplash.com

Horoskops piektdienai, 22. janvārim.

AUNS Nav ieteicams iesaistīt citus savu problēmu risināšanā, jo apkārtējie solīto var nepildīt. Turklāt tu pats lieliski tiksi ar visu galā! Darbu šobrīd veiksi ar īpašu entuziasmu.

VĒRSIS Piemērots laiks materiālu jautājumu risināšanai. Rūpīgāk iedziļinies visos jautājumos, balsties uz faktiem un rēķinies, ka tie arī var izrādīties mānīgi. Vakars kā radīts, lai pabūtu klusībā, vienatnē ar sevi.

DVĪŅI Tie, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, sajutīs jaunus iedvesmas, enerģijas pieplūdumus. Biznesa censoņiem par veiksmes trūkumu arī nenāksies sūdzēties. Laulības dzīvē var iet karsti.

VĒZIS Šobrīd pavisam noteikti nav vērts lūkoties pār plecu pagātnē. Drošāk veido savu nākotni, atlaid aizvainojumus un tiecies uz tālāku garīgo attīstību. Var aktualizēties ar dzimtas īpašumu saistītais.

LAUVA Paveiksi pašu nepieciešamāko un tālāk domāsi, kā izklaidēties, jautroties. Principā gluži tāpat kā vakar tu galvenokārt rūpēsies par labsajūtas veicināšanu, baudīsi dzīves bezrūpīgo pusi.

JAUNAVA Pratīsi uzturēt labu kontaktu ar augstākstāvošajiem, panākt viņu labvēlību sev interesējošā jautājumā. Nebūs brīnums, ja pieaugs tavas profesionālās ambīcijas, prasības pret dzīvi kopumā.

SVARI Mazāk ieklausies apkārtējo kritikā, dzēlīgajās piezīmēs. Atceries, ka nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara. Esi izlēmīgāks savā rīcībā, drošāk soļo pretī panākumiem! Pēc darba pavadi kopīgu laiku ar atvasītēm.

SKORPIONS Tagadējo pienākumu pilnvērtīgai veikšanai tev būs nepieciešamas papildu zināšanas, kolēģu padomi, atbalsts. Nekautrējies atzīt, ka neproti kaut ko. Neviens no mums taču nav pati pilnība.

STRĒLNIEKS Nepamet iesāktos darbus novārtā tikai tāpēc, ka tiek piedāvāts kaut kas vilinošāks. Kāds Strēlnieks var aizrauties ar sapņu piļu celšanu un nespēt reāli raudzīties uz notiekošo.

MEŽĀZIS Būsi dubultā mērķtiecīgs, neatlaidīgs, turklāt šobrīd jūtami saasināsies taisnīguma izjūta. Šis brīdis var būt zīmīgs sabiedriskajiem aktīvistiem, žurnālistiem un juristiem.

ŪDENSVĪRS Droši ķeries klāt lietām, kuras esi paredzējis paveikt, galvenais – dari visu ar mēru! Tieši tie Ūdensvīri, kuri atradīs zelta vidusceļu starp iespējām un vēlmēm, būs lielāki ieguvēji.

ZIVIS Liksies, ka tava nervu sistēma šobrīd tiek pakļauta sava veida pārbaudījumiem. Un varbūt savā ziņā tā arī būs, bet, kas ir pavisam noteikti skaidrs, tev būs slieksme sabiezināt notiekošā krāsas.

Uz augšu
Back