No pirmdienas Rīgā 1. un 5. autobusa maršrutā kursēs trolejbusi

Trolejbuss. FOTO: Rebeka Žeire/LETA

Rīgā no 15.marta uz nenoteiktu pagaidu laiku 1. un 5. autobusa maršrutā pasažieru pārvadājumus veiks nevis autobusi, bet garie trolejbusi, informēja SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Maršruta numerācija tiks saglabāta, taču papildus numerācijai tiks pievienots A burts: attiecīgi 1A Abrenes iela - Berģu ciems un 5A Abrenes iela - Mežciems.

Citas izmaiņas pasažieru apkalpošanā nebūs un 1. un 5. autobusa maršrutā norīkotie trolejbusi brauks pa to pašu autobusu maršrutu, apstāsies visās maršrutā paredzētajās pieturvietās, kā arī kursēs pēc tāda paša kustības grafika.

Pasažieri, kuri pārvietojas iepriekš minētajos autobusa maršrutos un iegādājušies mēneša braukšanas biļeti, varēs to turpināt izmantot 1A un 5A maršruta trolejbusos.

Minētajos maršrutos kursējošos autobusus pasažieru plūsmas mazināšanai novirzīs citos maršrutos, savukārt 1. un 5. autobusa maršruta infrastruktūra ļauj pasažieru pārvadājumus veikt ar trolejbusiem - daļu maršruta posmu trolejbusi veiks, pieslēdzoties kontakttīklam, bet daļu ar dīzeļģeneratoru.

Uz augšu
Back