Ja iepriekšējās Jelgavas domes vēlēšanās par ZZS nobalsoja 41,54% vēlētāju, tad šogad Rāviņa pārstāvēto sarakstu atbalstījuši 32,27% jelgavnieku.
Balsu sadalījums starp pārējām partijām ir visnotaļ sadrumstalots. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Jelgavā saņēmusi 12,45 % balsu, "Jaunā Vienotība" - 13,55%, "Kustība "Par!"" - 10,38%,
Par "Latvijas Krievu savienību" nobalsojuši 8,14% vēlētāju, par sociāldemokrātisko partiju "Saskaņa" - 6,98%, bet par Latvijas Reģionu Apvienību - 7,59%,
Jaunā konservatīvā partija Jelgavā saņēmusi 4,95% vēlētāju balsu, par politisko partiju "KPV LV" Jelgavā nobalsojuši 1,9%, bet par "Progresīvajiem" - 0,9% jelgavnieku.
Vēlēšanu rezultātā ZZS zaudējusi vienu mandātu pašvaldībā un turpmāk to domē pārstāvēs seši deputāti - Rāviņš, viņa vietniece Rita Vectirāne, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūra" vadītājs Mintauts Buškevics, Jelgavas Valsts ģimnāzijas direktore Inese Bandeniece, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Pilsētsaimniecība" vadītājs Māris Mielavs, kā arī domes deputāts Vilis Ļevčenoks.
Pa diviem mandātiem šajās vēlēšanās ieguvušas nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", kuru pārstāvēs pašreizējais vicemērs Jurijs Strods un domnieks Roberts Šlegelmilhs, "Jaunā vienotība", no kuras domē ievēlēti domnieks Aigar Rublis un arheologs Andris Tomašūns, savukārt no "Kustība "Par!"" saraksta Jelgavas domē iekļuvuši uzņēmējs Uldis Dūmiņš un advokāts Mārtiņš Daģis.