"Huawei" atklāj jaunos "Watch 3 Series" viedpulksteņus, kas mēra temperatūru, un citus jaunumus

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Huawei prezentācija
Huawei prezentācija Foto: Publicitātes foto

Otrdien elegantā klātienes pasākumā Jūrmalas Golfa klubā tika atklāti un pirmo reizi Latvijā prezentēti jaunākie tehnoloģiju uzņēmuma Huawei sasniegumi. Tehnoloģiju ekspertiem, entuziastiem un aktīvā dzīvesveida piekritējiem bija iespēja iepazīties ar pasākuma “naglām” - “Huawei Watch 3 Series” viedpulksteņiem un citiem tehnoloģiju jaunumiem, kā arī apgūt iemaņas golfa spēlē profesionālu treneru vadībā.

Šī atklāšanas pasākuma laikā* viesiem bija iespēja izmēģināt jauno viedpulksteņu spējas darbībā, kas bija īpaši noderīgi apgūstot iemaņas golfa laukumā. Jaunajās ierīcēs ir iebūvēti vairāk nekā 100 treniņu režīmi, kas pielāgojas katra lietotāja treniņu veidam. Produktu iepazīšana golfa laukumā sniedza viesiem plašāku ieskatu viedpulksteņu tehnoloģiskajās spējās un lietotāja pieredzē.

Jaunās viedpulksteņu sērijas flagmanis Huawei Watch 3 Pro nodrošina rekordilgu akumulatora darbības laiku - līdz trīs nedēļām ilgu darbības laiku ilgajā (Ultra Battery) režīmā un līdz piecām dienām viedajā režīmā. Papildu ierīces titāna korpusam un AMOLED ekrānam aiz safīra stikla, jaunais viedpulkstenis nodrošina SpO2 (skābekļa piesātinājuma līmeņa asinīs) uzraudzību visas dienas garumā un ādas temperatūras detektoru, kas informē valkātāju par izmaiņām veselības stāvoklī.

“Titāna korpuss un safīra stikls Huawei Watch 3 Pro modelim ir materiāli, kuri ir vienā līmenī ar dārgāko zīmolu analogajiem pulksteņiem. Paplašinātais aktivitāšu mērīšanas saraksts tikai nostabilizē šo pulksteni kā leģitīmu fitnesa funkciju uzraugu,” par Huawei Watch 3 Pro viedulksteni izsakās Latvijas lielākā tehnoloģiju YouTube kanāla “Konsumer” veidotājs Lauris Āboliņš, piebilstot, ka īpaši noderīga varētu būt ādas temperatūras mērīšanas funkcija.

“Ir patīkami pēc ilgāka laika prezentēt tehnoloģiju jaunumus klātienes pasākumā, sniedzot viesiem iespēju tiešām iepazīt un sajust ierīču izsmalcinātos materiālus un viedās iespējas. Šīs jaunās ierīces ir nebeidzamu inovāciju sākums un sniedz ieskatu nākotnes tehnoloģiju iespējās, priekšā izvirzot veselības un sporta uzraudzības funkcijas,” par uzņēmuma plāniem informē Huawei mārketinga komunikācijas vadītāja Latvijā Alise Cēsniece.

Huawei prezentācija
Huawei prezentācija Foto: Publicitātes foto

Līdz ar jauno viedpulksteņu sēriju Huawei prezentēja arī Huawei FreeBuds 4 bezvadu austiņas, kas ir veidotas, lai pielāgotos ikviena lietotāja auss formai, tādējādi sniedzot iespējami labāko skaņas kvalitāti. Izmantojot adaptīvo, ausīm atbilstošo tehnoloģiju, ierīce analizē lietotāja auss gliemežnīcas formu un valkāšanas paradumus, lai pielāgotu atbilstošāko trokšņu slāpēšanas režīmu un panāktu optimālu to samazināšanu. Papildus iepriekš minētajiem tehnoloģiju jaunumiem tika prezentēta arī jaunā MatePad 11 viedā planšete, kas pārsteidz ar vēl radošākām iespējām profesionālajai darbībai.

Huawei Watch 3 un Watch 3 Pro tirdzniecībā nonāks par attiecīgi aptuveni 399 un 449 eiro. Iepriekšpārdošanā tie būs līdz 18.jūlijam, bet pārdošanā - no 19.jūlija. FreeBuds 4 bezvadu austiņas un viedā planšete MatePad 11 būs pieejamas pārdošanā Latvijas iedzīvotājiem no augusta.

Huawei prezentācija
Huawei prezentācija Foto: Publicitātes foto

Pasākuma laikā ar tehnoloģiju jaunumiem iepazīstināja Huawei produktu apmācību vadītājs Latvijā Aleksandrs Jekimovs, bet par pasākuma gaisotni rūpējās pasākumu un raidījumu vadītājs Aivis Ceriņš, DJ Zīle (Kristaps Zīle) muzikālajā pavadījumā.

Raksts tapis sadarbībā ar Huawei Latvija.

*Pasākuma laikā tika ievēroti visi valstī noteiktie Covid-19 ierobežojumi atbilstoši “zaļā” drošības līmeņa prasībām.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu