"Maxima Latvija" atver 10 jaunus veikalus

SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule piedalās Latvijas mazumtirdzniecības nozares apskata "Maxima mazumtirdzniecības kompass" prezentācijas pasākumā "Laimas" šokolādes muzejā. FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Mazumtirgotājs SIA "Maxima Latvija" investējis 1,3 miljonus eiro 10 jauna koncepta veikalu atvēršanā, pavēstīja tirgotāja komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Viņa informēja, ka šonedēļ Rīgā, Maskavas ielā, pēc vairāku mēnešu darba, no jauna atklāts kopumā 10. "Maxima" veikals, kas turpmāk darbosies pēc jauna un vienota "Mans veikals" koncepta. Veikali pēc pārmaiņām esot kļuvuši plašāki, intuitivāki un ērtāki. Kopējās investīcijas sasniedz aptuveni 1,3 miljonus eiro.

Veikalos arī ieviests jauns un modernizēts aprīkojums, piemēram, specializēts ledusskapis svaigu zivju tirdzniecībai, energoefektīvi risinājumi, saprotamākas un vieglāk pārskatāmas preču kategorijas un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdzot efektīvāk darbiniekiem veikt tiešos darba pienākumus.

Līdz šīm "Maxima" atvērusi 10 šādus veikalus - četrus Rīgā, divus Liepājā un pa vienam veikalam Rēzeknē, Daugavpilī, Ikšķilē un Alūksnē.

Jau vēstīts, ka "Maxima Latvija" 2020.gadā strādāja ar 878,069 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 13,8% un bija 31,305 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Kompānija "Maxima Latvija" reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. "Maxima Latvija" vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums "Lincoln Land Erste", bet patiesais labuma guvējs ir Nerijs Nums. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas "Maxima Grupe".

Uz augšu
Back