Slavens lidmašīnas stjuarts iesaka 10 lietas, ko noteikti nedarīt lidojuma laikā
Rupji pasažieri nav cieņā nekur

Vienmēr esi laipns pret lidmašīnas stjuartu! FOTO: "TikTok"/ @tommycimato

Sociālo tīklu lietotāju vidū par jauno interneta slavenību kļuvis kāds pieredzējis, taču gados jauns stjuarts un “tiktokeris” vārdā Tomijs Simato, kurš lietotājiem pastāsta par 10 svarīgām lietām, ko noteikti nevajag darīt lidojuma laikā. Viens no asprātīgākajiem ieteikumiem – nevilkt šortus. Daži no viņa populārākajiem “TikTok” video piesaistījuši vairāk nekā 3 miljonu skatītāju. Lūk, Tomija ieteikumu tops!

Vienmēr valkā apavus. Grīdas ir netīras. Ir tik daudz ceļotāju, kuri to neievēro, un tas ir vienkārši nehigiēniski.

Necelies no savas sēdvietas turbulences laikā. Lidmašīnas pilots vai stjuarti vienmēr brīdina iepriekš, ja tāda lidojuma laikā ir gaidāma.

Pievērs uzmanību drošības instrukcijām, par kurām pirms lidojuma stāsta stjuarti. Nekad nevar zināt, kas notiks. Lidmašīnas katastrofas gadījumā tavas izredzes izdzīvot var palielināties par 80 procentiem, ja būsi pienācīgi klausījies, ko saka stjuarts.

Neesi rupjš pret stjuartiem. Tas šķiet pašsaprotami, bet tik daudzi neievēro pat elementāru pieklājību.

Necelies kājās, pirms lidmašīna nav pilnībā apstājusies. To var darīt vienīgi tad, kad iedegas lampiņa ar norādi, ka var atsprādzēt drošības jostas.

Video. "Tiktokeris" Tomijs savam video kontam piesaistījis vairāk nekā 124 tūkstošus lietotāju.

@tommycimato #greenscreen #fyp #flightattendant #airline #aviation #skit #comedy ♬ Monkeys Spinning Monkeys - Kevin MacLeod

Izmanto papīra salveti, spiežot lidmašīnas tualetes poda ūdens nolaižamo pogu.

Lidojuma laikā vienmēr dzer ūdeni. Viena reisa laikā cilvēkam ir jāizdzer vismaz puslitrs ūdens, jo pretējā gadījumā organisms atūdeņojas, kļūst sausa rīkle un acis.

Neatbalsti galvu pret lidmašīnas logu. Tev nav ne jausmas, cik cilvēku pirms tevis to paspējuši aptaustīt.

Lidojot nevelc šortus. Tieši tāpat kā ar logiem – tu nezini, cik tīra ir palikusi sēdvieta pirms tevis.

Nebaidies teikt stjuartam, ja lidojuma laikā tev paliek slikti. Palūdz ūdeni un “sliktas dūšas” maisiņu, ja tev tas ir vajadzīgs.

Uz augšu
Back