FIB apstiprina, ka atrastas nogalinātās blogeres līgavaiņa mirstīgās atliekas

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: EPA/Scanpix

Trešdien dabas parkā Floridā atrastas nogalinātās ASV blogeres Gabijas Petito līgavaiņa Braiena Londrija mirstīgās atliekas, apstiprinājis ASV Federālais izmeklēšanas birojs (FIB).

Meklējot pazudušo Londriju, Floridā dabas parkā tika atrastas cilvēka mirstīgās atliekas, bet tagad apstiprināts, ka tās ir Londrija mirstīgās atliekas. Tās identificētas, izmantojot Londrija zobārstniecības vēstures informāciju, ziņo Lielbritānijas raidsabiedrība BBC.

Kā ziņots, Braiens Londrijs bija bezvēsts pazudis aptuveni mēnesi pēc tam, kad viņš viens pats atgriezās no kopīga ceļojuma ar Petito. Jaunās sievietes mirstīgās atliekas septembrī tika atrastas dabas parkā Vaiomingā, bet izmeklēšanā tika secināts, ka jauniete nogalināta.

22 gadus vecās Petito un 23 gadus vecā Londrija lieta ASV un pasaulē radījusi plašu mediju uzmanību. Pāris vasaru pavadīja ceļojot pa ASV nacionālajiem parkiem, savas gaitas atspoguļojot sociālajos tīklos.

Londrijs 1.septembrī no kopīgā ceļojuma atgriezās viens pats. Septembra vidū viņš pazuda.

Londrijam nebija noteikts aizdomās turamā statuss Petito slepkavības lietā, tomēr pret viņu izdots federālais aresta orderis par nelikumīgu cita cilvēka bankas kartes izmantošanu.

Petito un Londrijs jūlija sākumā "Ford Transit" busiņā no Longailendas sāka ceļojumu pa ASV dabas parkiem. Bija plānots, ka brauciens oktobra beigās noslēgsies Oregonā. Taču 1.septembrī Londrijs viens pats atgriezās Nortportā, Floridā, kur dzīvo viņa ģimene. Saskaņā ar federālajām apsūdzībām Londrijs laikā no 30. augusta līdz 1. septembrim izmantoja viņam nepiederošu debetkarti, kopumā no tās iztērējot vairāk nekā 1000 dolārus.

Par Petito pazušanu viņas vecāki policijai paziņoja 11.septembrī, bet viņas mirstīgās atliekas policija atrada 19.septembrī. Savukārt Londrija vecāki savu dēlu pēdējo reizi esot redzējuši 13.septembrī.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu