OECD ekonomikas pārskatā par Latviju vērtēs paveikto eksporta ar augstu pievienoto vērtību veicināšanā

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Shutterstock

Trešdien un ceturtdien, 28.oktobrī notiks Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) politiskās misijas virtuāla formāta sanāksmēs, kurās OECD augsta līmeņa pārstāvji un eksperti ar Latvijas valdības ministriem un ierēdņiem, kā arī nevalstiskā sektora sadarbības partneriem pārrunās sagatavoto 2021.gada ekonomikas pārskata par Latviju projektu, informē Ekonomikas ministrijā.

Šo pārskatu OECD atbilstoši vispārējai praksei publicē reizi divos gados.

Šogad OECD pārskata galvenais fokuss būs uz iespējām veicināt eksportu ar augstāku pievienoto vērtību, kas ir viena no Latvijas valdības apstiprinātajām prioritātēm tautsaimniecības izaugsmes un iedzīvotāju labklājības pieauguma nodrošināšanai.

Sanāksmju laikā tiks pārrunāts plašs jautājumu loks par makroekonomiskās vides, fiskālās un nodokļu politikas, ēnu ekonomikas apkarošanas, finanšu tirgus attīstības, uzņēmējdarbības vides, inovācijas sistēmas, eksporta veicināšanas politikas, darba tirgus, veselības aprūpes, izglītības un prasmju, kā arī tieslietu sistēmas darbības efektivitātes uzlabošanu.

Plānots, ka 2021.gada OECD ekonomikas pārskatu par Latviju prezentēs OECD ģenerālsekretārs Matiass Kormans 2022.gada 9.martā Rīgā.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu