Liepājā mediķiem, kas iesaistīti Covid-19 novēršanā, sabiedriskais transports būs bez maksas

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Liepājā Covid-19 novēršanā iesaistītajam ārstniecības personālam sabiedriskais transports būs bez maksas, informēja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūrā "Liepājas sabiedriskais transports".

Lai atbalstītu Liepājā deklarēto ārstniecības iestāžu darbiniekus, kuri ir tieši iesaistīti Covid-19 pacientu testēšanā, vakcinēšanā un ārstēšanā, laika periodā no šā gada 1.decembra līdz nākamā gada 11.janvārim Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā šīm personām tiks noteikti braukšanas maksas atvieglojumi 100% apmērā.

Par to deputāti lēma ceturtdien domes sēdē, izdarot grozījumus Liepājas pilsētas domes 2018.gada 11.oktobra saistošajos noteikumos "Par braukšanas maksas atvieglojumiem Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā".

Lai minētie ārstniecības iestāžu darbinieki saņemtu atvieglojumus, viņiem jāvēršas pie sava iestādes vadītāja. Savukārt iestādes vadītājam līdz šā gada 24.novembrim būs jāiesniedz Liepājas pašvaldības tīmekļa vietnē "pieteikumi.liepaja.lv" saraksts, norādot informāciju par darbiniekiem, kuri vēlas saņemt piešķirtos atvieglojumus un atbilst noteiktajiem kritērijiem.

Konkrētā persona, balstoties uz iestādes vadītāja iesniegtajiem sarakstiem, Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūrā "Liepājas sabiedriskais transports" varēs saņemt abonementa biļeti visam laika periodam, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, skaidro uzņēmumā.

Iespējamais apzinātais atvieglojumu saņēmēju skaits ir aptuveni 1414 darbinieku, kuri ir tieši iesaistīti Covid-19 pacientu testēšanā, vakcinēšanā un ārstēšanā un kuri nodarbināti Liepājas reģionālajā slimnīcā, Piejūras slimnīcā, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, ģimenes ārstu praksēs, kā arī ārstniecības iestādēs, kas veic testēšanu un vakcināciju.

Uz augšu
Back