Sv, 7.08.2022.

Vīrietis Liepājā ar zagtu automašīnu izraisa avāriju

LETA
Vīrietis Liepājā ar zagtu automašīnu izraisa avāriju
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Ceļu policija. Ilustratīvs attēls.
Ceļu policija. Ilustratīvs attēls. Foto: LETA

Policija vakar aizturējusi kādu vīrieti, kurš ar zagtu automašīnu Liepājā izraisīja avāriju un aizbrauca no notikuma vietas, informēja policijas Kurzemes reģiona pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova.

Vakar, 2.decembrī, ap plkst.15.30 Valsts policijā (VP) tika saņemta informācija, ka Liepājā, Jūrmalas ielā, ir noticis ceļu satiksmes negadījums, pēc kura automašīnas "Volkswagen" vadītājs aizbraucis no notikuma vietas.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas vīrieti aizturēja un automašīnu, kura, kā noskaidrots, bija nozagta, atguva un atdeva īpašniekam.

Pēc Šeršņovas teiktā, VP Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas noskaidroja, ka automašīnu tirdzniecības vietas īpašnieks transportlīdzekli "Volkswagen" nodeva automazgātavā, kur darbinieks ar to aizbraucis. Vadītājs ar minēto transportlīdzekli Liepājā, Jūrmalas ielā, atpakaļgaitā uzbrauca motociklam, pēc kā aizbrauca no notikuma vietas.

Likumsargi vīrieti aizturēja Liepājā, Ganību ielā, savukārt automašīnu atrada netālu. Vīrietis tika nogādāts policijas iecirknī, kur tika veikta alkohola pārbaude un viņa izelpā konstatētas 2,07 promiles alkohola.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas ir sākušas piecus administratīvā pārkāpuma procesus par ceļu satiksmes negadījumu, par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu, par transportlīdzekļa vadīšanu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, par kuru nav veikta tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana un par alkoholisko dzērienu lietošanu pēc satiksmes negadījuma.

Savukārt Liepājas iecirkņa amatpersonas ir sākušas kriminālprocesu par automašīnas zādzību.

Saskaņā ar Krimināllikumu, par transportlīdzekļa zādzību soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu