Pk, 2.06.2023.

Labdarības akcijā "Eņģeļi pār Latviju" līdz šim saziedoti 530 000 eiro

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ieva Lūka/LETA

Mediju koncerna "TV3 Group" un Bērnu slimnīcas labdarības akcijā "Eņģeļi pār Latviju" līdz šim saziedoti 530 427 eiro, informēja "TV3 Group" pārstāvji.

Paredzams, ka saziedotā summa palīdzēs vismaz 120 bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, 22 bērniem ar kustību traucējumiem, 77 bērniem, kuriem palīdzība nepieciešama ārkārtas situācijās, kā arī desmit bērniem neiroloģisku slimību gadījumos.

""TV3 Group" vārdā vēlos pateikt lielu paldies ikvienam ziedotājam, akcijas partnerim un dalībniekam. Tas liecina par to, ka, neraugoties uz sarežģīto laiku, esam gatavi dalīties un palīdzēt. Esmu pārliecināts, ka akcijas laikā paveiktais iedvesmos mūs pievērsties labiem darbiem arī turpmāk, jo ikkatrs no mums ir ieinteresēts radīt pozitīvas pārmaiņas un sniegt izpalīdzīgu roku," uzsvēris "TV3 Group" vadītājs Latvijā Mindaugs Rakausks.

Labdarības akcija turpinās arī janvārī, tādēļ ikviens tiek aicināts ziedot un sniegt savu atbalstu visiem palīdzību gaidošajiem bērniem. Sabiedrība akcijā ziedot aicināti līdz 2022.gada 31.janvārim - mājaslapā "www.engeliparlatviju.lv", Bērnu slimnīcas fonda mājas lapā "www.bsf.lv", iegādājoties piegādātāju akcijas preces "Rimi" veikalos, ziedojot ziedojumu kastītēs "Rimi" veikalos un izmantojot citas tirgotāja piedāvātās iespējas, kā arī zvanot pa tālruni 90006869 (maksa par zvanu 4,27 eiro).

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu