Sv, 24.09.2023.

Apledojums ceturtdienas vakarā apgrūtina braukšanu daudzviet Latvijā

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Apledojums. Ilustratīvs foto.
Apledojums. Ilustratīvs foto. Foto: Shutterstock

Ceturtdienas vakarā apledojuma veidošanās daudzviet Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, TVNET informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.

Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, uz ceļiem strādā 91 VAS Latvijas Autoceļu uzturētājs (LAU) ziemas dienesta tehnikas vienība.

LVC norādīja, ka apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir sekojošos posmos: Tallinas šoseja (A1) no Berģiem līdz Bīriņu pagriezienam, Vidzemes šoseja (A2) no Rīgas līdz Līgatnei un no Raunas pagrieziena līdz Virešiem, Valmieras šoseja (A3) visa maršruta garumā, Rīgas apvedceļš (A4) no Baltezera līdz Saulkalnei, Daugavpils šoseja (A6) no Saulkalnes līdz Paterniekiem, Jelgavas šoseja (A8) no Jelgavas līdz Meitenei, Liepājas šoseja (A9) posmā Kaģi–Apšupes krustojums, Ventspils šoseja (A10) posmā Kūdra–Tukums, Rēzeknes šoseja (A12) no Jēkabpils līdz Varakļāniem, Grebņeva-Medumi šoseja (A13) no Špoģiem līdz Medumiem, Daugavpils apvedceļš (A14) visa maršruta garumā, Kokneses šoseja (P80) visa maršruta garumā.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Rīgas, Balvu, Cēsu, Daugavpils, Dobeles, Gulbenes, Jelgavas, Jēkabpils, Krāslavas, Ogres, Preiļu, Tukuma, Valkas, Valmieras un Ventspils apkārtnē.

Autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot piesardzīgu distanci.

Satiksme var būt palēnināta, LVC aicina plānot papildu laiku ceļā. Jāņem vērā, ka ceļi var atkārtoti apledot arī pēc apstrādes ar reaģentiem.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem LVC aicina ziņot, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais