T, 27.09.2023.

No 1.maija "Latvijas balzama" nosaukums būs "Amber Latvijas balzams"

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
"Latvijas balzama" ražotnes Ekskursiju centrs.
"Latvijas balzama" ražotnes Ekskursiju centrs. Foto: Ieva Leiniša/LETA

No 1.maija uzņēmuma "Latvijas balzams" nosaukums būs "Amber Latvijas balzams", informēja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Intars Geidāns.

Viņš norāda, ka pirms septiņiem gadiem AS "Latvijas balzams" pievienojās alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas kompānijai "Amber Beverage Group". Atrašanās grupā alkoholisko dzērienu ražotājam "Latvijas balzams" ir nesusi vairākus ieguvumus - lielākus pasūtījumus, jaunus klientus un vairākus attīstības projektus.

Līdz ar lēmumu, ko pieņēma AS "Latvijas balzams" akcionāru sapulce pagājušā gada 30.septembrī, no šī gada 1.maija turpmākais uzņēmuma nosaukums būs AS "Amber Latvijas balzams". Geidāns uzsver, ka līdz ar izmaiņām nav paredzamas nekādas pārmaiņas ne uzņēmuma darbiniekiem, ne piegādātājiem un pakalpojumu pircējiem. Tiek mainīts tikai kompānijas oficiālais nosaukums, rekvizīti, darbinieku e-pasti un mājaslapas adrese uz "amberlb.lv".

AS "Amber Latvijas balzams" ir vadošais alkoholisko dzērienu ražotājs Baltijā ar tradīcijām bagātu vēsturi kopš 1900.gada. Uzņēmumam pieder divas alkoholisko dzērienu ražotnes Rīgā - stipro alkoholisko dzērienu ražotne un dzirkstošo vīnu un vieglo alkoholisko dzērienu ražotne.

AS "Amber Latvijas balzams" ir viens no Latvijas vadošajiem eksportētājiem, kā arī uzņēmums ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu