Svētdienas horoskops: 22. maijs

FOTO: Unsplash/Mohamed Nohassi

Horoskops svētdienai, 22. maijam.

AUNS

Laiska diena, nesteidzīga saimnieciskā rosība mājās, laba filma vai koncertieraksts, laba grāmata... Tāds ritms trauksmainajam Aunam šoreiz būs ļoti pa prātam. Jākrāj spēki jaunajai nedēļai.

VĒRSIS

Saimniecības diena. Sadali pienākumus ģimenē godīgi, lai katram tiek darbiņš. Tādējādi mājokļa uzpošana vai āra darbi veiksies raitāk, un nebūs jādiskutē, ko kurš un cik daudz izdarījis.

DVĪŅI

Vēlamas kustīgas vai sportiskas aktivitātes. Dodies garākā pastaigā pie jūras, brauc ar divriteni, nūjo, iznomā skuteri. Kustībā ir brīvības sajūta, kas līdzsvaro un uzlādē ar enerģiju.

VĒZIS

Šodien nekur nav jāsteidzas, bet strādīgajam un atbildīgajam Vēzim prāts nemierīgs. Visticamāk, ka bez iemesla, taču labāk jutīsies, ja saplānosi jaunās nedēļas darbus.

LAUVA

Vajag izkustēties! Vienalga: divritenis vai ērti sporta apavi un soļu skaitītājs, vai sporta laukums vai dabas taka. Jebkāda aktīvā atpūta dos tīkamu nogurumu un jaunu enerģiju.

JAUNAVA

Aktuāla veselīga dzīvesveida tēma. Jāizmēģina jaunas pavasarīgu salātu vai zaļo kokteiļu receptes, jāpaskrien krosiņš vai jāizpilda jogas vingrojumi brīvā dabā. Velti šo dienu pats sev.

SVARI

Svarīgas norises sirdslietās. Pāriem jauns skats uz dzīvi un vienam uz otru, brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās un pavasarīgas kaislības. Laba diena arī kopīgiem ģimenes pasākumiem.

SKORPIONS

Svarīgi palutināt sevi – satikties ar draugiem, apmeklēt izklaidējošu pasākumu vai vienkārši nedarīt neko. Tādējādi uzkrāsi spēkus. Jaunā darba nedēļa jau pie durvīm.

STRĒLNIEKS

Privātajā dzīvē sirsnīgas noskaņas. Ja esi ar kādu kopā, tad atkal pārliecināsies, ka līdzās ir cilvēks, ar kuru saprasties no pus vārda. Brīvajiem ļaudīm iespējas iepazīties, lai kopā jauki pavadītu laiku.

MEŽĀZIS

Šodien lieliska saimniekošanas diena. Mājās kaut kas jāremontē, kaut kas jāpārkārto, dārzā sējas un stādīšanas laiks. Taču svarīga arī privātā dzīve. Sirdslietās aizraujoši piedzīvojumi.

ŪDENSVĪRS

Secināsi, ka daudz darāmā mājas saimniecībā. Tomēr arī par atpūtu der atcerēties - vēlams pievērsties mīļotajam hobijam un satikties ar draugiem un domubiedriem.

ZIVIS

Pārdomas par sirdslietām un tās var radīt nelielu satraukumu. Ja kaut kas nenotiek pēc tava prāta, tad noteikti izrunājies ar mīļoto. Sapratīsieties un sakāpinātu emociju viļņi norims.

Uz augšu
Back