O, 30.05.2023.

Infografika ⟩ Benzīna cena Rīgā un Viļņā sarukusi, dīzeļdegviela Rīgā un Tallinā kļuvusi dārgāka

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Shutterstock

Pagājušajā darba nedēļā benzīna cena Rīgā un Viļņā samazinājās, vienlaikus dīzeļdegviela Rīgā un Tallinā kļuva dārgāka, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Rīgā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena šīs nedēļas pēdējā darba dienā, salīdzinot ar pagājušās nedēļas piektdienu, samazinājās par 0,9% - līdz 2,114 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 1,4% - līdz 2,124 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena samazinājās par 1% un trešdien maksāja 2,069 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena nemainījās un maksāja 2,019 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna kāpa par 0,9% - līdz 2,155 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 2% - līdz 2,075 eiro par litru.

Autogāzes cenas Baltijas valstu galvaspilsētās nemainījās un trešdien litrs autogāzes Rīgā maksāja 0,815 eiro, Viļņā - 0,862 eiro, bet Tallinā - 0,93 eiro.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu